Instagram
Zazdrościcie?
1/8
Instagram

Gwiazda 3. edycji programu "Agent Gwiazdy" spodziewa się dziecka. Niedawno o wszystkim poinformowała na swoim Instagramie. Teraz na profilu umieszcza sporo zdjęć z krągłościami, a TE są śliczne. O kogo chodzi? Koniecznie zobacz następne slajdy! 

 

TYLKO U NAS: Dlaczego Marina Łuczenko-Szczęsna woli rodzić w Polsce?! Ma ważny powód

2/8
Instagram

Anna Skura nie potrafi ukryć radości! Autorka bloga What Anna Wears kilka dni temu pochwaliła się, że zostanie mamą!

 

Każda piękna historia wymaga czasu, żeby była opowiedziana.Jeśli masz tak wiele miłości w swoim sercu, musisz ją dalej przekazać|. My chcemy przekazać cała swoją miłość temu maciupkiemu stworkowi. I taaaaak! Nareszcie mogę się z Wami tym podzielić! Minio i ja czekamy na naszego małego Minionka - napisała Anna pod zdjęciem - napisała wtedy na Instagramie. 

3/8
Instagram

Ciężarna gwiazda zapewnia, że nie zrezygnuje z egzotycznych podróży, które są jej sposobem na życie.

 

Nie chcemy zmieniać naszego obecnego szalonego życia, po prostu chcemy mieć nowego towarzysza naszych podróży i podzielić się z tym słodkim maleństwem całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem - przyznała. 

4/8
Instagram

Uczestniczka "Agenta" relaksuje się właśnie na Seszelach. Internetowe znawczynie tematu ciąży i macierzyństwa pewnie łapią się za głowę i myślą sobie "Przecież w ciąży nie wolno się opalać!" 

5/8
Instagram

Blogerka cieszy się każdą chwilą w ciąży. Spójrzcie tylko na ten uśmiech! Gdyby tylko każda przyszła mama mogła pozwolić sobie na takie podróże. Oh... 

6/8
Instagram

Anna Skura każdego dnia publikuje zdjęcie, na którym widać duży ciążowy brzuszek. My też jesteśmy podekscytowani! 

7/8
Instagram

Blogerka i podróżniczka nazywa swoje dziecko MINIONKIEM. Nie zdradziła jednak, czy urodzi chłopca, czy dziewczynkę. A Wy - jak myślicie? 

8/8
Instagram

Anna Skura za kilka miesięcy zostanie mamą po raz pierwszy i jej życie wywróci się do góry nogami! My już trzymamy kciuki i wierzymy, że relaks przed porodem dobrze jej zrobi :) 

Więcej na temat ciąża