Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Samusionek płacze na wizji
interwencja.polsat.pl
Newsy

Samusionek płacze na wizji: Nie widziałam mojej córki 121 dni

Aktorka przerwała milczenie i udzieliła telewizyjnego wywiadu

Sprawa córki Anny Samusionek, która w zeszłym tygodniu trafiła do domu dziecka cały czas nie schodzi z pierwszych stron gazet i serwisów inteternetowych. Do tej pory aktorka nie odnosiła się do całej tej sytuacji. Na swoim blogu wydała jedynie krótkie oświadczenie, w którym poprosiła, aby dać spokój jej i 11-letniej Andżelice. Zobacz: "Niszczą moje dziecko"

Wczoraj Samusionek przerwała milczenie i w programie "Interwencja" w Polsacie opisała swoją wersję wydarzeń.

Nie widziałam mojej córki od 10 maja. Łącznie 121 dni. Wierzę, że te uczucia ciągle w niej są, że trzeba czasu, żeby się nie bała ich okazywać - wyznała z łzami w oczach aktorka.


Aktorka twierdzi, że cała tą medialną nagonkę na nią i jej dziecko wywołał jej był mąż Krzysztof Zuber, który walczy o przywrócenie praw rodzicielskich.

- Sprawy przestały iść w tym kierunku, w którym on zakładał. Sąd na skutek opinii biegłych sądowych i opinii Rodzinnego Ośrodka Diagnostyczno-Konsultacyjnego odrzucił wniosek o przejęcie przez niego opieki nad córką. Myślę, że to spowodowało jego intensywne działanie. To był ostatni moment, żeby zrobić wielką burzę przed wydaniem decyzji o pozbawieniu go władzy rodzicielskiej. Głównym powodem pozbawienia go władzy rodzicielskiej są opinie biegłych sądowych, którzy stwierdzili, że ojciec bardzo silnie manipuluje dzieckiem w celu zerwania jakichkolwiek więzi między mną a córką - tłumaczyła w "Interwencji" Anna Samusionek.


Gwiazda odparła również zarzuty na temat tego, że chciała umieścić córkę w zakładzie psychiatrycznym:

- Boże, która normalna matka wsadzałaby dziecko do psychiatryka? To jest tak absurdalny zarzut, że mógł go postawić tylko ktoś, kto nie jest do końca zrównoważony psychicznie.


Cała sprawa chyba raczej szybko się nie skończy. Teraz to dopiero zacznie się "pranie brudów". Mamy nadzieję, że rodzice 11-letniej Andżeliki szybko dojdą do porozumienia i nie będą dalej gotowali piekła dziewczynce.

Zobacz: Korwin do Samusionek: Opamiętajcie się! Co wy robicie?!Szalone urodziny Samusionek:

Anna Samusionek i Krzysztof Zuber
AKPA
Newsy
Mąż pogrąża Samusionek: Nie ma czasu zajmować się córką
Poważne zarzuty wobec aktorki

Od kilkunastu dni media żyją sprawą 11-letniej córki Anny Samusionek , która została odebrana ojcu i umieszczona w domu dziecka. Okazuje się, że kilka miesięcy temu Andżelika uciekła od matki i zamieszkała z Krzysztofem Zuberem , gdyż w domu nie czuła się bezpiecznie. Całą sprawą zainteresował się Rzecznik Praw Dziecka a aktorka wydała tylko jedno oświadczenie odnośnie medialnej nagonki. Zobacz: "Niszczą moje dziecko" Dzisiejszy "Fakt" zamieścił wywiad z Zuberem i przedstawił jego wersję wydarzeń. Mężczyzna opisuje w nim m.in. z jaką brutalnością policja odbierała mu dziecko. - Przede wszystkim bowiem na fakt, że działano bezprawnie, bez zachowania środków ostrożności, które by pozwoliły dziecku uniknąć całej traumy związanej z zabraniem dziecka od rodzica – któregokolwiek. Przez pół godziny córka trzymała się w szafie drążka i policjantka ją ciągnęła. Za każdym razem, kiedy była filmowana, puszczała córkę i stawała obok, żeby nie było widać, że ją ciągnęła - wyznał Zuber w "Fakcie" W dalszej części rozmowy były mąż Anny Samusionek zarzuca, że aktorka od dłuższego czasu nie zajmowała się Andżeliką: - Dlatego, że matka złożyła tak samo jak w 2006 roku fałszywe zawiadomienie na policję i do prokuratury, że dziecko zostało porwane. Zrobiła to, by zakryć fakt, że jest po prostu matką, która niewłaściwie się opiekuje córką, żeby nie powiedzieć, że złą matką. Ale zdecydowanie musi robić coś złego, skoro w ciągu 10 lat nie wytworzyła takiej atmosfery, takiej więzi z córką i teraz mówi, że ja widząc się z córką co dwa tygodnie, jestem takim nieprawdopodobnym specem od manipulacji, że potrafiłem dziecku wyprać mózg na spotkaniach. A mamy ze sobą bardzo mało czasu i jeszcze odrabiamy zadania domowe, ponieważ lekcje matka zawsze zostawia do odrobienia z ojcem, gdyż ona nie ma czasu...

Avon zawiesił kontrakt z Samusionek
ONS
Newsy
Samusionek i Zuber przegrali w sądzie. Kto teraz zajmie się ich córką?
Aktorka musi poddać się terapii psychologicznej

Powrócił temat córki Anny Samusionek i Krzysztofa Zubera . Sąd Okręgowy wydał decyzję, że Angelika pozostanie w rodzinie zastępczej, a jej rodzice muszą poddać się terapii psychologicznej. Dziewczynka chciała zamieszkać z ojcem, sąd uznał jednak, że stosowane przez niego metody nie wpływają pozytywnie na jej psychikę . Według biegłych, manipuluje on córką i robi wszystko, aby zerwała ona kontakt z matką. Przypominamy: Córka Anny Samusionek napisała do prezydenta! Dziewczynka w rodzinie zastępczej przebywa od września. Decyzją sądu oboje rodzice mogą się z nią spotykać. Afera z córką nie odbiła się pozytywnie na wizerunku Anny Samusionek . Aktorka straciła duży kontrakt z marką kosmetyczną. Widać jednak, że nie przejęła się tym faktem. Już na początku stycznia cała w skowronkach brylowała na otwarciu lodowiska. Zobacz: Samusionek na otwarcie lodowiska zabrała... Zobacz jak lansuje się Samusionek:

Anna Samusionek o córce
ONS
Newsy
Samusionek zabrała głos w sprawie córki. Jaka z niej troskliwa mama
Co sądzi o ostatnich plotkach?

Medialna walka pomiędzy Anną Samusionek i jej byłym mężem, Krzysztofem Zuberem o prawo opieki nad córką, Angeliką , wydaje się nie mieć końca. Według ostatniego postanowienia sądu, dziewczynka zostaje pod opieką ojca, a już we wrześniu odbędzie się sprawa, podczas której aktorka będzie walczyła o odebranie praw rodzicielskich Krzysztofowi. Przypomnijmy:  Zapadł wyrok w sprawie córki Samusionek. Aktorka nie będzie zadowolona Samusionek rzadko kiedy zabiera głos w sprawie córki. Jak donoszą tabloidy - nie widziała jej już od zimy. W rozmowie z Plejada.pl gwiazda nie chciała jednak wypowiadać się w tym temacie, bo wie, że to może skrzywdzić jej córkę. Ponadto, zajęłoby to dużo czasu: Nie komentuję plotek, bo plotek nie warto dementować. Niczego nie dementuje, bo za długo by to trwało. Poza tym nie chcę uczestniczyć w czymś, co niszczy moje dziecko - wyjaśnia Anna Pozostaje nam współczuć. Oczywiście małej Angelice. Zobacz:  Córka Samusionek pokazała świadectwo szkolne i... podziękowała mediom Samsionek i inne gwiazdy na konferencji TVN: 

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner