Kilkanaście dni temu jeden z tabloidów napisał, że Anna Maria Jopek ma romans z Krzysztofem Herdzinem, który jest muzykiem w jej zespole. Informacja ta została opatrzona zdjęciami z ich nadmorskiego romantycznego spaceru. Zobacz: Jopek ma romans? Wiemy kim jest jej "przyjaciel"

Reklama

Doniesienia te wywołały w mediach wielkie poruszenie. Nikt nie podejrzewał, że jedna z najlepszych polskich wokalistek może dopuścić się zdrady. Jednak atmosfera w pomiędzy wokalistką, a jej mężem Marcinem Kydryńskim zrobiła się gorąca. Już wcześniej tabloidy spekulowały, że para jest tylko małżeństwem i razem mieszka wyłącznie dla dobra dzieci. Jak informuje "Fakt" dziennikarz i podróżnik ma już dość zamieszania wokół siebie i postawił żonie ultimatum.

- Jeżeli mają dalej razem mieszkać i udawać małżeństwo, Kydryński zażądał, by Jopek rozstała się z Herdzinem i pozbyła się go z zespołu. W przeciwnym wypadku on nie tylko kategorycznie zażąda rozwodu, ale namówi innych muzyków do odejścia z jej zespołu – powiedział informator "Faktu".

Czyżby w tym roku w show-biznesie szykował się kolejny rozwód?

Zobacz: Kim jest Krzysztof Herdzin? "Przyjaciel" Anny Marii Jopek ma się czym pochwalić

Zobacz także
Reklama

Kim jest Krzysztof Herdzin? Sprawdźcie:

Reklama
Reklama
Reklama