Anna Lewandowska w czapce Acne
Instagram

Anna Lewandowska z córkami w uroczych czapkach Acne za 250 zł. Wiemy, gdzie kupicie podobne za 15 zł!

Anna Lewandowska w czapce Acne
Instagram

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej stylowych gwiazd, dlatego dba też o zestawy swoich córek. Trenerka w wyborze ubrań dla dzieci stawia przede wszystkim na wygodę, ale wybiera też modele, w których dziewczynki wyglądają rewelacyjnie. Tym razem gwiazda pochwaliła się zdjęciem z jesiennego spaceru z Laurą i Klarą i postawiła na jasne, pastelowe kolory. Największą uwagę skupiają jednak czapki! Zarówno Anna, jak i jej córki mają takie same czapki. Wyglądają doskonale. Jak widać stylizacje typu "matchy matchy" nie wychodzą z mody.

Anna Lewandowska z córkami w uroczych czapkach Acne za 250 zł

Trenerka piękny jesienny dzień spędziła na rodzinnym spacerze. Gwiazda tym razem w wyborze stylizacji postawiła na jasne kolory. Do bluz na głowach gwiazdy i jej córek pojawiły się ciepłe wełniane czapki. To modele marki Acne, które kosztują 250 zł.

Jeśli podoba Wam się look Anny i Klary - mamy dla Was dobrą wiadomość. Nie musicie wydawać majątku na podobne czapki, bo bez trudu modele w takim samym stylu znajdziecie w sieciówkach. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Tak Klara Lewandowska opiekuje się Laurą. Anna Lewandowska może być dumna!

Anna Lewandowska w czapce Acne
Mat. prasowe

Wełniana czapka Acne Studios Kids kosztuje 250 zł. 

Czapka wełniana Acne 220 zł
Mat. prasowe

Podobne modele czapek bez trudu znajdziemy w topowych siecówkach. Ich ceny są znacznie niższe! W Sinsay czapkę w kolorze pudrowego różu niemal identyczną, jak ta którą nosi Anna Lewandowska, kupimy za 15,90!

Czapka zimowa Sinsay 15,90
Mat. prasowe

 

 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48