Anna Lewandowska, Piotr Starchurski
East News
1/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
East News

 

Anna i Robert Lewandowscy uwielbiają święta Bożego Narodzenia, czego nie ukrywają na swoich profilach na Instagramie. Od kilku już dni Anna Lewandowska regularnie pokazuje swoje przygotowania do tego okresu. Z kolei w wigilijny poranek pojawiła się w "Dzień Dobry TVN" razem z młodszym bratem Piotrem Stachurskim, z którym opowiedziała o świętach, które pamięta z dzieciństwa, a także zdradziła, jak będą wyglądały jej tegoroczne święta z Robertem. Na jaw wyszło m.in. że... sportowcy nie dostaną żadnych prezentów! Dlaczego? Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Rozenek, Lewandowska, Doda, Marina - zobacz, jak wyglądają choinki gwiazd! ZDJĘCIA

2/5
Anna Lewandowska, Piotr Starchurski
East News

 

Anna Lewandowska i Piotr Stachurski wyjawili w "Dzień Dobry TVN", że to mama nauczyła ich obchodzić tradycyjne święta Bożego Narodzenia. Co rok przygotowywała im kalendarz z cukierkami i mądrościami. Rodzeństwo robiło też różne smakołyki, ciasteczka i pierniczki. Oboje są nauczeni, że nic nie może się zmarnować i wszystkim trzeba się dzielić (nie tylko jedzeniem!).

 

Klara też juz potrafi się dzielić i to jest urocze. A gdy ja zaczęłam zarabiać pierwsze pieniądze, to ja wiedziałam, że muszę i chce dać je bratu i mamie - wyznała Anna Lewandowska. 

 

Zobacz: Pokochaliście tę sukienkę Małgorzaty Rozenek, ale czy to była najlepsza stylizacja tygodnia? PLEBISCYT 

3/5
Anna Lewandowska
Instagram

 

Tegoroczne święta Lewandowskich będą też wyjątkowe, jak co rok. Trenerka zdradziła, że to czas tylko dla bliskich i rodzina zamyka się na 4 dni w domu. Jest bardzo rodzinnie i wesoło. Na świętach pojawi się aż 16 osób i kolejne będą dojeżdżać w następne dni. Nie zabraknie kolędowania i grania na gitarze (wujek gra!).

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Anna Lewandowska w drugiej ciąży? Trenerka zdradziła nam prawdę!

4/5
Anna Lewandowska
Instagram

 

Co ciekawe, jednak Ania i Robert nie dostaną żadnych prezentów. Okazuje się, że już od 2 lat w rodzinie Lewandowskich prezenty dostają tylko dzieci! Dzięki temu dorośli mogą skupić się na przeżywaniu atmosfery, a nie pogoni za rzeczami.

 

Zobacz: Lewandowscy wspierają Centrum Zdrowia Dziecka: "Przy Robercie i Ani nasz pacjent zaczął chodzić"!