Anna Lewandowska w czerwonej aksamitnej sukience
EastNews
1/4
Lewandowscy wspierają CZD
ONS.pl

 

Anna i Robert Lewandowscy już od dłuższego czasu wspomagają Centrum Zdrowia Dziecka. Ich finansowe wsparcie ma ogromne znaczenie dla szpitala, a odwiedziny na poszczególnych oddziałach to wielkie wydarzenie dla małych pacjentów. Para pojawiła się we wrześniu na otwarciu nowego oddziału i entuzjazm wśród dzieci był ogromny. Każdy chciał sobie zrobić z nimi zdjęcie, zamienić kilka słów i podziękować za ogromne wsparcie, dzięki któremu można było przeprowadzić remont oddziału rehabilitacji. Lewandowscy na początku roku przekazali na ten cel pół miliona złotych.

 

Na tym nie kończy się ich pomoc! Zobaczcie na jaki jeszcze gest się zdobyli...

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Jakie tradycje świąteczne obowiązują w domu Lewandowskich? Jakie dają sobie prezenty? Zdradza nam Ania!

2/4
Anna Lewandowska w czerwonej aksamitnej sukience
EastNews

 

Organizując w tym roku swoje 30-te urodziny, Lewandowscy poprosili gości, aby zamiast prezentów ofiarowali pieniądze na Centrum Zdrowia Dziecka. W ten sposób uzbierała się duża kwota i para przekazała szpitalowi 160 tys. zł! Wsparcie płynące od nich mobilizuje też innych sportowców do wspierania tej instytucji. W końcu Centrum Zdrowia Dziecka to jeden z najnowocześniejszych szpitali, gdzie leczy się najcięższe przypadki!

 

Zobaczcie, jak pracownicy szpitala wspominają ostatnie odwiedziny Lewandowskich...

3/4
Robert Lewandowski o wychowywaniu córki

 

Jak podaje serwis sportowefakty.pl dzieci czerpią nie tylko radość z wizyty piłkarza i trenerki, ale przede wszystkim wolę walki i motywacje, aby starać się wygrać z chorobą. Pozytywne nastawienie w leczeniu jest bardzo ważne i to właśnie pomagają w dzieciach wyzwolić sportowcy. Rzecznik prasowy Centrum Zdrowia Dziecka wspomina, że Robert Lewandowski zawsze zachęca małych pacjentów do walki, a słowa wypowiedziane przez idola to dla dziecka bardzo ważna rzecz. Katarzyna Gardzińska zdradziła w wywiadzie dla sportowefakty.pl , że jeden z pacjentów podczas wizyty Lewandowskich zaczął chodzić, być może było to z powodu emocji – dodała, ale „były to jego pierwsze kroki”:

 

Przy Robercie i Ani nasz pacjent zaczął chodzić – powiedziała dla sportowefakty.pl Katarzyna Gardzińska z Centrum Zdrowia Dziecka

 

Zobaczcie, kto jeszcze wspiera Centum Zdrowia Dziecka? Nie uwierzycie...

4/4
Robert Lewandowski Instagram
Instagram

 

Okazuje się, że duże wsparcie dla szpitala zapewniają również piłkarze i zawodnicy Legii. Ostatnio do grona gwiazd pomagających Centrum Zdrowia Dziecka dołączył Radosław Majdan z Małgorzatą Rozenek. Takie instytucje niosące pomoc chorym dzieciom zawsze warto wspierać!