Anna Lewandowska i Robert Lewandowska Anna Lewandowska w kucyku Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek
Anna Lewandowska i Robert Lewandowska
Instagram
Urodzi w Polsce czy w Niemczech?
1/9
Anna Lewandowska i Robert Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska urodzi swoje pierwsze dziecko w Polsce? Okazuje się, że pomimo wcześniejszych doniesień medialnych, że Ania i Robert Lewandowscy chcą żeby ich pierwsze dziecko przyszło na świat w Niemczech, para wciąż nie zdecydowała się, gdzie odbędzie się poród. Według informacji "Na żywo" ciężarna trenerka przyznaje jedynie, że "wszystko zależy od Klary". Przyszła mama konsultowała się nawet z Zosią Ślotałą i Edytą Pazurą w sprawie wyboru miejsca narodzin córeczki. Stylistka i żona aktora namawiają Anię, żeby zdecydowała się na poród poza granicami naszego kraju. Dlaczego?

 

Zobacz także: Anna Lewandowska już kompletuje wyprawkę! Pokazała zdjęcie ze sklepu

Obie zdecydowanie odradzały Ani poród w Polsce, twierdząc, że paparazzi nie dadzą spokoju jej, maleństwu i Robertowi - zdradza informator "Na żywo".

Pomimo wątpliwości, gdzie odbędzie się poród, Anna Lewandowska jednej rzeczy jest już pewna - trenerka zdecydowała bowiem, czy urodzi siłami natury czy poprzez cesarskie cięcie!

 

Co wybrała żona Roberta? I jakie plany na święta Wielkanocne mają państwo Lewandowscy? ODPOWIEDŹ W NASZEJ FOTOGALERII!

 

Zobacz także: Wszystko, co musisz wiedzieć o cesarce

2/9
Anna Lewandowska w kucyku

Według doniesień gazety Anna Lewandowska, która już za dwa miesiące zostanie mamą, zdecydowała się na poród siłami natury. Trenerka wciąż jednak nie wie, gdzie odbędzie się poród. Jedno jest pewne - cokolwiek zdecyduje, może liczyć na wsparcie swojej mamy i teściowej. 

Obie przyszłe babcie, Anna Stachura i Iwona Lewandowska, zapewniły Anię, że jeśli zdecyduje się na urodzić w Monachium, przyjadą tam, by pomóc jej w opiece nad latoroślą - przyznaje źródło "Na żywo".

Okazuje się, że w razie potrzeby do Monachium przyleci ktoś jeszcze. Kto? Więcej informacji na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Zenek Martyniuk nagra kołysankę dla dziecka Lewandowskich! Piosenkarz ma już pomysł!

3/9
Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek
Instagram

Okazuje się, że nawet jeżeli Anna Lewandowska zdecyduje się na poród w Niemczech, to może liczyć na wsparcie położnej, którą znalazła w Polsce. 

 

Ania ma kontakt z osobą z polecenia, która zna się nie tylko na porodach, ale i na metodach karmienia piersią i laktacji. Obie panie już rozmawiały o możliwości przylotu położnej do Niemiec i asystowania w trakcie porodu.

 

Czy położna będzie musiała lecieć do Niemiec czy poród odbędzie się jednak w Polsce, Ania i Robert mają zdecydować w święta Wielkanocne. A gdzie je spędzą?

 

Zobacz także: PORÓD NATURALNY W SZPITALU

4/9
Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek
Instagram

Zbliżające się święta Wielkanocne Ania i Robert Lewandowscy planują spędzić w Polsce, w ich domu na Warmii, gdzie spędzili również Boże Narodzenie. 

 

Zobacz także: Ania Lewandowska znów górą! Pokonała Natalię Kukulską i Małgorzatę Sochę

5/9
Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek
Instagram
6/9
Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek
Instagram
7/9
Anna Lewandowska
Instagram Anny Lewandowskiej
8/9
robert lewandowski
East News
9/9
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram
Więcej na temat Anna Lewandowska