Anna Lewandowska pokazała brzuch podczas treningu

Anna Lewandowska wreszcie pokazała brzuszek! Ostrzega inne ciężarne: "Bądźcie ostrożne"!

Anna Lewandowska pokazała brzuch podczas treningu

Choć o ciąży Anny Lewandowskiej dowiedzieliśmy się już miesiąc temu, żona naszego najlepszego piłkarza dotąd nie chwaliła się raczej brzuszkiem. Teraz, w połowie ciąży, zrobiła wreszcie wyjątek. Na swoim blogu zamieściła wpis poświęcony ćwiczeniom dla kobiet ciężarnych, a przy okazji sama pokazała swój brzuch. Trzeba przyznać, że wygląda uroczo.

Zobacz także: Anna Lewandowska w boskiej czerwonej sukience! W końcu widać ciążowy brzuszek!

Anna Lewandowska o ciąży

Trenerka poświęciła swój wpis tematowi tętna podczas treningu kobiet w ciąży. Lewandowska radzi kobietom jak ćwiczyć, przestrzega też, by uważać.

Kobiety w ciąży, które były wcześniej aktywne i wykonywały treningi  aerobowe o dużej intensywności, jak najbardziej mogą kontynuować swoją aktywność pod warunkiem, że lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań. Pamiętajcie o tym koniecznie! Każda kobieta jest inna, u każdej ciąża przebiega inaczej, dlatego nie pomijajcie tego kroku - pisze m.in. żona Roberta Lewandowskiego. - Nic na siłę, ciąża to szczególny okres – zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz maluszka stawiajcie zawsze na pierwszym miejscu dodaje.

Jak przestrzega, zbyt intensywny wysiłek może powodować przedwczesny poród poprzez pobudzenie skurczów mięśni gładkich macicy.

Jeśli nie czujecie się na siłach – ODPUŚĆCIE! Jak zawsze powtarzam: SŁUCHAJCIE SWOJEGO ORGANIZMU! To on jest najlepszym doradcą i jako pierwszy da Wam sygnał, jeśli coś nie będzie w porządku - zaleca.

Przy okazji trenerka pokazała swoje zdjęcie:

Jak Wam się podoba? Prawda, że wygląda świetnie?

Mąż Anny Lewandowskiej miesiąc temu obwieścił, że będą mieli drugie dziecko:

Beżowa sukienka Klary Lewandowskiej

Zobacz także: Anna Lewandowska długo zastanawiała się czy pokazać TO wideo! "Oglądam z pewną nieśmiałością"

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51