Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska długo zastanawiała się czy pokazać TO wideo! "Oglądam z pewną nieśmiałością"

Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska opublikowała w sieci wideo, w którym opowiadziała o swojej przeszłości, rodzinie i pasji. W filmiku pojawił się rówież brat trenerki, który zdradził, jak Ania była odbierana w szkole! Takiego wyznania z pewością nie spodziewał się nikt!

Żona Roberta Lewandowskiego przyznała, że długo zastanawiała się, czy w ogóle pokazywać fanom nagranie ze swoim udziałem. 

Długo się zastanawiałam czy i w ogóle dodać ten materiał. Jest to krótkie video o tym, co robię na co dzień i dlaczego to robię, a także o tym, od czego to wszystko się zaczęło.... Dziękuję Wam @stor9_ za przygotowanie tego materiału. Choć przyznam szczerze, że oglądam go z pewną nieśmiałością 🙈- czytamy na profilu Anny Lewandowskiej.

Co Piotr Stachurski powiedział o Ani? Jak odbierali ją koledzy ze szkoły? 

Jaka w przeszłości była Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska w krótkim materiale opublikowanym na Instagramie zdradziła m.in. dlaczego razem z rodzicami przeprowadziła się z Łodzi do Warszawy, jakie miała pasje i kim chciała zostać będąc dzieckiem. Trenerka nie ukrywa, że chciała iść śladami swojego ojca, który pracował na planie filmowym, jednak po rozstaniu rodziców Ania porzuciła swoje marzenia i zainteresowała się sportem. Ania pokochała wówczas karate.

A jaką siostrą była Anna Lewandowska? Piotr Stachurski zdradził, że nigdy nie musiał obawiać się o swoją pozycję w szkole właśnie dzięki starszej siostrze! Okazuje się bowiem, że Ania broniła go jak lwica. 

Ja miałem wtyki w szkole ponieważ albo połowa osób się w Ani kochała, albo połowa się jej bała, więc nie musiałem brać udziału w tych dziwnych zmaganiach o pozycję w szkole - powiedział brat Anny Lewandowskiej. - Był okres kiedy Ania interesowała się sztuką i chciała tworzyć. Rodzice zapisali ją do szkoły plastycznej, a że rodzice pracowali w filmie i cały czas na zabierali to Ania zainteresowała się także fotografią i chciała iść na studia operatorskie - dodał Piotr Stachurski.

Jak na film o Ani zareagowali internauci?

- Wspaniały materiał ❤️ jest tak fajnie życiowo opowiedziany że aż żałuję że nie ma wiecej❤️ 😊 gratuluje 🤗

- Piękny film, od serca! 🙉 💗💗💗

- Piękny film❤️jesteś cudowna kobietą❤️❤️❤️❤️- komentują fani.

Zobaczcie wyjątkowe nagranie z udziałem Anny Lewandowskiej i jej bliskich! W filmie nie mogło zabraknąć męża i córeczki trenerki!

Zobacz także: Ania i Robert Lewandowscy będą mieć syna czy córkę! Znamy płeć ich drugiego dziecka!

Anna Lewandowska wspomina swoje dzieciństwo.

Trenerka opowiedziała o swoich marzeniach z dzieciństwa.

Anna Lewandowska pokazała brzuch podczas treningu
 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49