Anna Lewandowska bardzo dba o zdrowy wygląd swojej cery i pragnie w tym pomóc także swoim fanom, oferując naturalne kosmetyki swojej marki. Tym razem żona Roberta Lewandowskiego postanowiła pochwalić się swoją cerą bez makijażu i to nie bez powodu. Co ma na myśli?

Reklama

Anna Lewandowska pokazała się bez makijażu!

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa. Gwiazda prężnie działa na rynku biznesowym i rozkręca kolejne projekty. Ostatnio największe wrażenie na fanach Anny Lewandowskiej zrobiła jej marka kosmetyczna, oferująca naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy.

Za gwiazdą i jej mężem wiele publicznych wydarzeń, które wymagały od nich zjawiskowego wyglądu. Pojawienie się Anny Lewandowskiej u boku Roberta Lewandowskiego w Cannes, wymusiło na trenerce fitness noszenie mocnego, trwałego makijażu. Ostatnie wesele w stylu "boho" także wymagało od Anny Lewandowskej pojawienia się w mocnym, tematycznym makijażu, co z pewnością nie sprzyja jej cerze. Teraz nareszcie jej skóra mogła odpocząć od make-upu, a Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie naturalnym wyglądem.

Zobacz także: Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pokazali zdjęcia z wesela. Zobaczcie kreację trenerki

Która z Was lubi siebie bez makijażu? Ja uwielbiam! Zadbana, promienna i zdrowa skóra to podstawa. Ale więcej o mojej pielęgnacji opowiem na IS. Choć nie ukrywam, że nie bez przyczyny stawiam ostatnio na mocniejszy, bardziej odważny makijaż.. Ciekawe czy domyślacie się dlaczego? - napisała w opisie Anna Lewandowska.

Gwiazda pobudziła wyobraźnię swoich fanów, którzy mieli zastanowić się dlaczego Anna Lewandowska ostatnio stawia na mocny i odważny makijaż... Fani podejrzewają, że może mieć to związek z nową ofertą jej kosmetycznej marki.

Zobacz także

Zobacz także: Anna Lewandowska wyprowadzona z równowagi... przez córki! "Co za poranek..."

Instagram

Pod zdjęciem Anny Lewandowskiej posypała się lawina komplementów. Fani zgodnie uznali, że gwiazda wygląda obłędnie bez makijażu. Swój komentarz postanowiła zostawić także Małgorzata Rozenek, która także zachwyciła się urodą koleżanki z branży.

- Śliczna ???? - napisała Małgorzata Rozenek.

- Bez makijażu super????????

- Jakie to jest super, że wstawiasz takie zdjęcia! ????

- Najpiękniej bez makijażu, filtrów ! ???????????? - pisali zachwyceni fani.

Reklama

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała odważne zdjęcie z sesji!

Instagram @annalewandowskahpba
Reklama
Reklama
Reklama