Anna Lewandowska
East News
Coś jest na rzeczy?
1/5
Anna Lewandowska
East News

Anna Lewandowska ma zawsze ogromne pokłady energii i siły. Codziennie pokazuje, że jest przed treningiem, w trakcie lub po. Wiele kobiet zastanawia się, skąd bierze na to siły, bo potrafi trenować nawet wtedy, gdy Klara nie daje jej przespać nocy. Okazuje się jednak, że Anna Lewandowska jest taka jak my i miewa również gorsze dni. Na swoim profilu na Instagramie zdobyła się na ważne wyznanie, które z pewnością przysporzy jej jeszcze więcej fanek, ale jednocześnie... może nie uciszyć plotek o ciąży, które wybuchły ostatnio ze zdwojoną siłą! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii. 

 

Zobacz: Nie uwierzycie, do kogo po zmianie fryzury porównują fani Anię Lewandowską! „Wygląda Pani jak...”

2/5
Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska była wyjątkowo szczera ze swoimi fankami i bez oporów przyznała na InstaStories, że nie miała siły na trening! Nie da się ukryć, że to duże odstępstwo od normy. Co powiedziała Anna?

 

Zobacz: O tych zdjęciach mówią dziś wszyscy! Ania Lewandowska z zaokrąglonym brzuszkiem na świątecznej imprezie

3/5
Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska przyznała:

 

Dzisiaj to nie jest mój dzień. Zrobiłam trening regeneracyjny, bo jestem zmęczona po wczorajszych aktywnościach w samolocie i pędzie. Dzisiaj odpoczywam, mam nadzieję, że wy potrenujecie i zrobicie dobry trening za mnie.

 

Zobacz: Na ile szacowany jest wspólny majątek Ani i Roberta Lewandowskich? Ta suma zwala z nóg 

4/5
Anna Lewandowska, Robert LewandowskiAnna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram

Trzeba przyznać, że brak treningu i zmęczenie może budzić podejrzenia wielu fanów, którzy ostatnio sądzili, że Anna Lewandowska jest w ciąży. 

 

Zobacz: Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?! To zdjęcie wywołało lawinę gratulacji!

Więcej na temat Anna Lewandowska