Anna Lewandowska
Instagram
Pieniądze zostaną przeznaczone na szczytny cel!
1/5
Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska wiele razy udowodniła, że jest nie tylko zapracowaną mamą i trenerką, która bierze udział w coraz to nowszych projektach, przedsięwzięciach czy reklamach, ale także jest osobą o wielkim sercu, która chętnie pomaga innym. Mimo że raz Anna Lewandowska została oszukana i wraz z Robertem Lewandowskim wpłaciła mnóstwo pieniędzy osobie, która nie potrzebowała pomocy, to jednak nie zraziła się i dalej chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Tym razem Anna Lewandowska zaprojektowała bluzę we współpracy z marką Zaquad. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na szczytny cel. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Lewandowska promuje kolekcję świąteczną dla dzieci. Ceny? "Ładne, ale szkoda, że takie drogie"!

2/5
Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska opisała poruszającą historię Moniki na swoim profilu na Instagramie. 39-letnia kobieta, mama dwójki synów, przeszła udar mózgu, który spowodował porażenie jej mięśni. Przez 7 miesięcy kobieta nie widziała, nie czuła, była zamknięta we własnym ciele. Od tego momentu upłynęły 3 lata, a Monika obecnie chodzi i mówi, ale jej życie całkowicie się zmieniło, została bez niczego. Monika żyje w ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie pomaga innym osobom po udarach.

 

- Nie muszę Wam mówić, jak wspaniałą osobą jest, jak ciężką przeszła drogę i jak bardzo potrzebuje Naszego wsparcia. Dlatego postanowiłam z marką ZAQUAD stworzyć limitowaną kolekcję bluz, z której DOCHÓD ze sprzedaży przeznaczymy właśnie dla Moniki, mamy fighterki - napisała Anna Lewandowska na swoim profilu na Instagramie.

 

Zobacz: Anna Lewandowska w seksownym body za 159 zł. Idealnie sprawdzi się też jako bluzka. Wiemy, gdzie je kupić! 

3/5
Anna Lewandowska
Instagram

Bluzy zaprojektowane przez Annę są w kolorze bordowym i mają napisy z przodu oraz z tyłu. Z przodu widnieje napis "Real Queens Fix Each Other's Crowns", czyli "prawdziwe królowe poprawiają sobie nawzajem korony", a z tyłu jest napis "Healhty Team", który nawiązuje do marki Ani Lewandowskiej. Bluzy można kupić w sklepie trenerki "Foods by Ann" za 299,99 złotych.

 

Zobacz: Ania Lewandowska w najmodniejszym płaszczu sezonu! Zobacz, gdzie kupisz podobne już za 90 zł!

 

Anna Lewandowska
Instagram
Instagram

4/5
Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska tak opisuje swoją bluzę:

 

Bluza to wyjątkowa propozycja dla tych, którzy cenią sobie styl w połączeniu z wygodą! Bluza o klasycznym kroju z kapturem oraz praktyczną kieszenią z przodu. W modnym kolorze bordo z nadrukiem z przodu i z tyłu. Świetnie sprawdzi się do typowo casualowych stylizacji lub nonszalanckich zestawień w miejskim stylu. Luźny fason zapewnia pełną swobodę ruchów i maksymalną wygodę.

 

Zobacz: Lewandowska i Siwiec pokochały tę samą białą koszulę projektu Sary Boruc! Która z nich nosi ją lepiej? GŁOSUJ! 

Więcej na temat Anna Lewandowska