Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski na Mykonos Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski na Mykonos
East News
Ma idealną figurę?
1/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski na Mykonos
East News

Po zakończeniu Mundialu, Anna i Robert Lewandowscy wraz z Klarą wybrali się na Mykonos. Para postanowiła odpocząć po ciężkich miesiącach, wypełnionych treningami i stresami, a w końcowej fazie - także hejtem. Rodzinie nie udało się jednak umknąć przed czujnym wzrokiem paparazzi i została przyłapana na plaży. Dzięki temu wiemy, jak Anna Lewandowska naprawdę wygląda w bikini! Zobaczcie na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: 7 sprawdzonych pomysłów na tanie wakacje za granicą

2/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska,

Anna Lewandowska nieustannie pokazuje na Instagramie swoją boską figurę. W ogóle nas to nie dziwi, bo trenerka faktycznie ma się czym pochwalić, a jej ciało to dowód na to, że ciężkie treningi i zdrowa dieta się opłacają. Czy faktycznie? Jak Anna Lewandowska wygląda w bikini bez filtrów z Instagrama i retuszu? Przekonajcie się!

Zobacz: Co jest korzystne na odchudzanie? 10 prostych trików dla odchudzających się

3/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska,

Jeśli myśleliście, że Anna Lewandowska w bikini bez retuszu wygląda na 20 kg cięższą, to oczywiście jesteście w błędzie! ;) Trenerka nie potrzebuje retuszu, by zachwycać wyglądem! A zdjęcia zrobione przez paparazzi tylko to potwierdzają.

Zobacz: Jakich zasad przestrzegać na diecie odchudzającej brzuch?

4/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski

Wysportowane ciało to wizytówka Anny Lewandowskiej. Nie dziwimy się więc, że trenerka wybrała na wakacje seksowne, dwuczęściowe bikini, które podkreślało jej wdzięki.

Zobacz: Jak dobrać kostium kąpielowy do figury?

5/5
Anna Lewandowska

Kto chciałby mieć figurę jak Anna Lewandowska?

Zobacz: Jaki strój na plażę - dodatki do stroju plażowego

Więcej na temat Anna Lewandowska