Anna Lewandowska urodziła! To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów Ani i Roberta Lewandowskich, którzy mają już córkę Klarę. Klara od teraz ma rodzeństwo! To chłopiec czy dziewczynka? Jakie ma imię? Wszystkiego dowiecie się z tekstu poniżej.

Reklama

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazuje ciążowe krągłości na chwilę przed porodem! Klara zaś została mistrzynią drugiego planu!

Anna Lewandowska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

Anna Lewandowska urodziła dziewczynkę, Laurę! Radosną informację przekazał oczywiście Robert!

Hello little one ???? welcome to the world Laura! Well done Mummy (witaj na świecie Laura, świetna robota Mamo) - napisał piłkarz.

Instagram

Przypomnijmy, informacja o tym że Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży, obiegła świat 6 listopada 2019 roku. To właśnie tego dnia okazało się, że Klara Lewandowska będzie mieć rodzeństwo. Drugą ciążę Anny Robert Lewandowski ogłosił w podobny sposób, jak za pierwszym razem, kiedy para spodziewała się córeczki, Klary.

Zobacz także

Zobacz także: Anna Lewandowska z dużym brzuszkiem. Pamiętacie, jak wyglądała w pierwszej ciąży?

Jak to wyglądało? Podczas meczu Bayernu z Olympiakosem w Monachium Lewandowski strzelił pierwszą bramkę dla Bayernu i pokazał kibicom słynną już "cieszynkę". Dla potwierdzenia Anna i Robert Lewandowscy pokazali jeszcze zdjęcie "cieszynki" na swoich Instagramach i napisali:

Baby is coming! - napisali pod zdjęciem "cieszynki" Ania i Robert Lewandowscy.

Ani i Robertowi Lewandowskim serdecznie gratulujemy! To wspaniała wiadomość!

Anna Lewandowska w sukience Love Shack Fancy - to hit lata! | Party.pl

Od teraz Klara Lewandowska ma rodzeństwo!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama