Anna Lewandowska je jabłko
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pokazuje ciążowe krągłości na chwilę przed porodem! Klara zaś została mistrzynią drugiego planu!

Anna Lewandowska je jabłko
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska lada dzień urodzi swoje drugie dziecko. Na chwilę przed porodem gwiazda postanowiła pochwalić się swoim ciążowym brzuszkiem i opublikowała urocze zdjęcia na swoim Instagramie. Jednak  tym razem uwagę internautów zwróciła w szczególności mistrzyni drugiego planu - Klara! Zobaczcie najnowsze fotografie ciężarnej trenerki! 

Zobacz także: Baby boom w polskim show-biznesie! Zobacz, kto spodziewa się dziecka!

Anna Lewandowska już za chwilę po raz drugi zostanie mamą! Poród gwiazdy zbliża się wielkimi krokami o czym świadczy już bardzo duży brzuszek trenerki. Fani Ani i Roberta już nie mogą się doczekać, aż na świecie pojawi się drugi potomek pary. Na braciszka lub siostrzyczkę z niecierpliwością czeka też Klara, pierwsza córka małżeństwa! Już w najbliższych dniach dziewczynka w końcu zobaczy swoje rodzeństwo! 

Ania Lewandowska do ostatniej chwili jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie gwiazdy, na którym trenerka pokazuje swoje ciążowe krągłości na chwilę przed porodem. Jednak szczególną uwagę internautów zwróciła tym razem mistrzyni drugiego planu - Klara! Dziewczynka przechadza się w tle, w czasie gdy mama robi sobie zdjęcie.

- O tak, rodzinka odwróciła uwagę 🙈 ale i tak pięknie wyglądasz 

- Mistrz drugiego planu stwierdził, że wychodzi stąd 😎😉 ...pięknie ❤️ 

- Mistrz drugiego planu - Klarcia😂😍

- Powodzenia na porodówce.... P.s. Klara chyba bardziej podobna urodą do mamy niż taty... - piszą fani gwiazdy.

Życzymy Ani dużo siły i zdrówka oraz trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie! Już niedługo piękny brzuszek gwiazdy zniknie, a na świecie pojawi się nowy członek rodziny Lewandowskich! Tymczasem zobaczcie jedno z ostatnich zdjęć trenerki przed porodem, na którym Klara została mistrzynią drugiego planu! 

Ania Lewandowska jest już w 9. miesiącu ciąży! 

Instagram

Lada moment na świecie pojawi się drugie dziecko Ani i Roberta Lewandowskich! 

Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48