Anna Lewandowska lada dzień urodzi swoje drugie dziecko. Na chwilę przed porodem gwiazda postanowiła pochwalić się swoim ciążowym brzuszkiem i opublikowała urocze zdjęcia na swoim Instagramie. Jednak tym razem uwagę internautów zwróciła w szczególności mistrzyni drugiego planu - Klara! Zobaczcie najnowsze fotografie ciężarnej trenerki!

Reklama

Zobacz także: Baby boom w polskim show-biznesie! Zobacz, kto spodziewa się dziecka!

Anna Lewandowska już za chwilę po raz drugi zostanie mamą! Poród gwiazdy zbliża się wielkimi krokami o czym świadczy już bardzo duży brzuszek trenerki. Fani Ani i Roberta już nie mogą się doczekać, aż na świecie pojawi się drugi potomek pary. Na braciszka lub siostrzyczkę z niecierpliwością czeka też Klara, pierwsza córka małżeństwa! Już w najbliższych dniach dziewczynka w końcu zobaczy swoje rodzeństwo!

Ania Lewandowska do ostatniej chwili jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie gwiazdy, na którym trenerka pokazuje swoje ciążowe krągłości na chwilę przed porodem. Jednak szczególną uwagę internautów zwróciła tym razem mistrzyni drugiego planu - Klara! Dziewczynka przechadza się w tle, w czasie gdy mama robi sobie zdjęcie.

- O tak, rodzinka odwróciła uwagę ???? ale i tak pięknie wyglądasz

- Mistrz drugiego planu stwierdził, że wychodzi stąd ???????? ...pięknie ❤️

- Mistrz drugiego planu - Klarcia????????

- Powodzenia na porodówce.... P.s. Klara chyba bardziej podobna urodą do mamy niż taty... - piszą fani gwiazdy.

Życzymy Ani dużo siły i zdrówka oraz trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie! Już niedługo piękny brzuszek gwiazdy zniknie, a na świecie pojawi się nowy członek rodziny Lewandowskich! Tymczasem zobaczcie jedno z ostatnich zdjęć trenerki przed porodem, na którym Klara została mistrzynią drugiego planu!

Zobacz także

Ania Lewandowska jest już w 9. miesiącu ciąży!

Instagram

Lada moment na świecie pojawi się drugie dziecko Ani i Roberta Lewandowskich!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama