Anna Lewandowska urodziła?! Polskie media i fani Anny i Roberta Lewandowskich już od kilku dni zastanawiają się, czy słynna para sportowców została już rodzicami. Prawdziwe szaleństwo zaczęło się kilka dni temu, kiedy to Anna Lewandowska pokazała w sieci zdjęcie z mężem i dodała wzruszający opis o łączącym ich uczuciu. Internauci zaczęli podejrzewać, że wpis jest dowodem na narodziny ich pierwszego dziecka. Pod fotką pojawiła się lawina komentarzy z gratulacjami dla Ani i Roberta. Fani mieli nadzieję, że Robert Lewandowski potwierdzi ich podejrzenia podczas meczu Bayern Monachium - Borussia Dortmund. Tak się jednak nie stało, a już następnego dnia Anna Lewandowska pokazała na Instagramie swoje zdjęcie z... siłowni.

Reklama

Zobacz: Anna Lewandowska urodziła? Gwiazda pokazała zdjęcie z siłowni, na którym widać jej całą sylwetkę! Zobacz je!

Czy Robert Lewandowski ogłosi narodziny dziecka podczas meczu?

Teraz atmosferę wokół Anny i Roberta Lewandowskich podgrzał Olivier Janiak! Dziennikarz zamieścił bowiem wpis na swoim profilu na Instagramie, w którym zwracając się do trenerki, życzy jej i Robertowi powodzenia.

@annalewandowskahpba ????✌️ myslimy o Was powodzenia ????- napisał Olivier Janiak.

Czyżby tym wpisem Olivier Janiak zdradził tajemnicę Anny i Roberta Lewandowskich? Jedno jest pewne, już dziś Robert zagra w meczu Bayern Monachium – VfL Wolfsburg. Czy to podczas dzisiejszego spotkania Robert ogłosi światu szczęśliwą nowinę i zaprezentuje na boisku słynną "kołyskę"? Tego dowiemy się już za kilka godzin! Mecz rozpocznie się o 18:30!

Zobacz także: PORÓD TUŻ, TUŻ, A ANIA LEWANDOWSKA... EKSPERYMENTUJE Z FRYZURĄ

Olivier Janiak życzy powodzenia Ani i Robertowi.

Instagram

Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami?

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama