Anna Lewandowska opowiedziała o rodzinnym życiu
Artur Zawadzki/REPORTER/Instagram @annalewandowskahpba
Newsy

Anna Lewandowska szczerze o wychowywaniu dzieci: "Czasem i uświnione, są brudne, są szczęśliwe"

Anna Lewandowska zdradziła, jak wygląda życie w jej domu. Trenerka nie tylko opowiedziała o wychowaniu dzieci, ale także o kłótniach z Robertem! "Jesteśmy rodziną włoską"

Już od wielu lat Anna Lewandowska postrzegana jest jako wzór do naśladowania dla wielu Polek. Trenerka personalna łączy pełne sukcesów życie zawodowe z wychowywaniem dwóch córek. Nie jest tajemnicą, że chociaż gwiazda nie jest typową panią domu, to jednak ona spędza więcej czasu z Klarą i Laurą. Ze względu na wykonywany zawód Robert Lewandowski znacznie częściej wyjeżdża. Niedawno Anna Lewandowska opowiedziała w programie "Miasto kobiet", jak wygląda jej codzienność w domu. Okazuje się, że dziewczynki nie boją się pobrudzić. Między Anną i Robertem Lewandowskimi czasem dochodzi też do temperamentnych kłótni!

Ania Lewandowska zdradziła, jakim dzieckiem jest Klara... Tego o córce Ani i Roberta mogliście nie wiedzieć!

Anna Lewandowska powiedziała, jak wychowuje Klarę i Laurę: "Moje dzieci chodzą w dresach"

Chociaż Anna Lewandowska w tym roku spędza Wielkanoc bez Roberta, to wygląda na to, że dobrze się bawi z córkami na Majorce. Podczas świąt premierę miał też wywiad trenerki personalnej dla stacji TVN Style. W programie "Miasto kobiet" Anna Lewandowska opowiedziała o tym, jak wychowuje Klarę i Laurę. Gwiazda podkreśliła, że chociaż dorobiła się z mężem fortuny, to nie chce, by jej dzieci żyły pod kloszem.

Zobacz także: Anna Lewandowska jest już w nowej willi na Majorce. Piękne kadry z Laurą i Klarą

Moje dzieci chodzą w dresach, czasem i uświnione, są brudne, są szczęśliwe, jak każde inne - zdradziła Anna Lewandowska.

Trenerka personalna dodała, że wbrew stereotypom, nie chce, by Klara i Laura wychowywały się w bańce. Anna i Robert Lewandowscy pilnują, by ich dzieci twardo stąpały po ziemi, ale przede wszystkim pamiętały o szacunku do innych ludzi. Gwiazdy przekazują też pociechom, że pieniądze są nagrodą za pracę i nie spadają z nieba.

Czasami właśnie uchodzi taki stereotyp, że jak ktoś ma pieniądze, to dzieci siedzą na złotej kanapie. Nie i szczególnie nie w takiej rodzinie sportowej. Trzeba się w tym odnaleźć. Chcemy, żeby dzieci miały przede wszystkim szacunek do ludzi i żeby też szanowały i pieniądze, i wszystkie rzeczy. Wręcz myślę, mój mąż tutaj już widzę, chciałby, żeby nasze dzieci wiedziały, że na pieniądze trzeba zarobić i że pieniądze nie biorą się z bankomatu - wyjaśniła Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska ujawniła, jak wygląda życie w jej domu
Artur Zawadzki/REPORTER

Ważne rzeczy, na które sobie pozwalamy, to podróże i spędzanie czasu razem. Wiadomo, że nie będę tutaj ukrywać, że lubię fajnie wyglądać, lubię sobie coś fajnego kupić, pracujemy na to, natomiast to nie jest najważniejsze w naszym życiu. To nie jest najważniejsze, żeby rzeczy materialne były jakimś priorytetem, na pewno nie i na pewno nie jest to ważne u dziewczynek - dodała gwiazda.

Anna Lewandowska przyznała też, że nie musi zmuszać dzieci do uprawiania sportu. Aktywnością fizyczną szczególnie zainteresowana jest Klara. Dziewczynka bardzo chętnie chodzi z mamą na siłownię i woli to od wycieczek na plac zabaw. Jednak Anna Lewandowska przede wszystkim chce, żeby jej córki wyrosły na dobrych ludzi.

Anna Lewandowska opowiedziała, jak wychowuje córki
Artur Zawadzki/REPORTER

Udało mi się zaszczepić w Klarci sport, tego sportowego ducha. Jak zapytam: "Klara, idziemy na plac zabaw czy na siłownię?", wybierze siłownię. Natomiast chciałabym, żeby przede wszystkim dziewczynki miały pewne najważniejsze wartości, o których zawsze z moim mężem mówimy, żeby to był sport, na pewno też pokaże tę drogę, jak jest ważny, jak może je ułożyć. Natomiast ważne, żeby miały w sobie tę miłość, żeby kochały ludzi, żeby siebie kochały, żeby były dobrymi ludźmi, żeby były pomocne dla innych, zdecydowanie takie wartości, które są w nas też - wytłumaczyła trenerka personalna.

Przy okazji temat zszedł także na relacje z Robertem Lewandowskim. Anna Lewandowska ujawniła, że jej rodzina ma ognisty temperament i wszyscy bywają głośni. Chociaż zdarza jej się kłócić z mężem, to na szczęście konflikty - choć wybuchowe - to bardzo szybko dają się załagodzić.

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy spędzają ostatnie rodzinne chwile przed wyjazdem! Mina Roberta bezcenna

Jeśli chodzi o zasady od mojej mamy, to na pewno taki kręgosłup moralny, wiara, religia, rodzina; jesteśmy rodziną włoską, ale tradycyjną. Głośną, takie pięciominutówki, wiesz, kłótnia, szybki cios - przyznała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska zdradziła, kto wybrał imię dla Belli. Klara miała inny pomysł!
Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska miała ciężki poranek przez córki
Instagram @annalewandowskahpba
Newsy
Anna Lewandowska wyprowadzona z równowagi... przez córki! "Co za poranek..."
Anna Lewandowska zdradziła, że Klara i Laura dały jej popalić z samego rana. Trenerka personalna ujawniła, co robi, gdy córki wyprowadzą ją z równowagi. Co się stało?

W oczach fanów Anna i Robert Lewandowscy mają wręcz idealną rodzinę. Gwiazdom nie tylko udało się stworzyć szczęśliwe małżeństwo. Zarówno piłkarz, jak i trenerka osobista prężnie rozwijają swoje kariery, a oprócz tego sprawdzają się także w roli rodziców. Nie jest tajemnicą, że ze względu na częste podróże Roberta Lewandowskiego to Anna Lewandowska spędza więcej czasu z dziećmi. Jak się okazuje, nie zawsze jednak w domu panuje spokój i miła atmosfera. Niedawno Anna Lewandowska zwierzyła się fanom, że jej dzień rozpoczął się od niemałych problemów z córeczkami. Co się stało? Na placu boju - napisała Anna Lewandowska. Anna Lewandowska straciła cierpliwość do dzieci? Opowiedziała, jak zareagowała Od jakiegoś czasu Anna Lewandowska przebywa na Majorce wraz z dziewczynkami . Trenerka personalna nie tylko wypoczywa w Hiszpanii, ale również realizuje tam zobowiązania zawodowe. Niedawno gwiazda pokazała urocze zdjęcie Klary i Laury , które wspólnie wypoczywały na hiszpańskiej wyspie. Tym razem jednak atmosfera nie była najwyraźniej tak urocza. Żona Roberta Lewandowskiego przyznała, że od rana walczyła z córkami. Zdradziła tez, jak radzi sobie ze złością. Co za poranek... Co robicie, kiedy dziecko zaczyna wyprowadzać cię z równowagi? Trening na wszystko - napisała na InstaStories Anna Lewandowska. Zobacz także:   Bajkowe urodziny dzieci gwiazd. Tak świętowały Lewandowska, Janachowska, Kukulska... Później Anna Lewandowska wróciła do tego tematu. Gwiazda przekazała, że po treningu czuje się znacznie lepiej. Choć nerwy przeszły, to gwiazda przyznała, że "z dziećmi nie zawsze jest łatwo". Na koniec ogłosiła już radośniejszą nowinę. Co za dzień! Trening zrobiony, więc już mi lepiej. Z dziećmi nie zawsze jest łatwo, ale co do dzieci - dzisiaj moje biznesowe dziecko, czyli Foods...

Robert Lewandowski nie spędza świąt z rodziną
Instagram @annalewandowskahpba
Newsy
Anna Lewandowska pokazała, jak spędza Wielkanoc. Brakuje Roberta Lewandowskiego...
Anna Lewandowska spędza święta wielkanocne z dziewczynkami na Majorce. Niestety w tym roku Klara i Laura mogły zobaczyć tatę jedynie na ekranie smartfonu...

Niedawno Anna Lewandowska pokazała swoim fanom, jak spędza tegoroczne święta wielkanocne. Trenerka personalna spakowała swoje córeczki i poleciała z nimi na Majorkę. Nie od dziś wiadomo, że Lewandowscy są bardzo rodzinni i uwielbiają celebrować wspólny czas, dlatego każda chwila, gdy mogą być razem, jest dla nich niezwykle cenna - szczególnie święta. Niestety w tym roku spędzają Wielkanoc oddzielnie. Klara i Laura mogły zobaczyć tatę podczas świątecznego śniadania tylko na ekranie smartfonu. Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się nietypowe zdjęcie. Anna Lewandowska spędza święta daleko od Roberta Lewandowskiego: "Moje święta wielkanocne w tym roku!" W tym roku Anna Lewandowska postanowiła spędzić Wielkanoc w ciepłym regionie. Trenerka personalna poleciała z córkami na Majorkę. Niedawno pochwaliła się pięknymi zdjęciami willi , w której zatrzymała się z rodziną. Gwiazda właśnie opublikowała nietypowe fotografie ze świątecznego śniadania. Choć Robert Lewandowski  tym razem nie mógł towarzyszyć żonie oraz Klarze i Laurze, to połączył się z bliskimi przez smartfon. Zobacz także:   Anna i Robert Lewandowscy spędzają ostatnie rodzinne chwile przed wyjazdem! Mina Roberta bezcenna         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba) Moje święta wielkanocne w tym roku! Wszystkim świętującym życzę wesołych świąt. Niech wasza Wielkanoc będzie wypełniona radością, szczęściem i pokojem! - napisała Anna Lewandowska. Trenerka...

Dzień Dziecka: Anna Lewandowska pokazała sesję z Klarą i Laurą
InstagramInstagram @annalewandowskahpba
Newsy
Anna Lewandowska świętuje Dzień Dziecka z córkami: "Pielęgnujmy w sobie dziecięcą radość..."
Anna Lewandowska z okazji Dnia Dziecka pokazała kilka słodkich zdjęć z córeczkami. Trenerka personalna dodała wzruszający wpis.

Chociaż Anna Lewandowska i Robert Lewandowski nie mogą narzekać na brak nudy, ponieważ codziennie ciężko pracują na swoje kariery, to gwiazdy nigdy nie zapominają o ważnych świętach. Piłkarz i trenerka personalna mają napięty harmonogram, ale na każdym kroku podkreślają, że to właśnie rodzina jest ich siłą, dlatego starają się wspólnie świętować każdą możliwą okazję. W przypadku Dnia Dziecka nie mogło być inaczej. Anna Lewandowska opublikowała w mediach społecznościowych słodką sesję z Klarą i Laurą. Żona kapitana reprezentacji Polski przekazała życzenia wszystkim maluchom. Anna Lewandowska w czułych objęciach z córkami Niedawno Anna i Robert Lewandowscy zachwycili podczas festiwalu w Cannes . Para gwiazd miała krótką przerwę od dzieci, gdy  Lewandowscy bawili się na Lazurowym Wybrzeżu . Zaraz po powrocie do domu Anna Lewandowska pokazała czułe powitanie z córeczkami . Klara i Laura wreszcie miały okazję pobyć z mamą i spędzić razem Dzień Dziecka. Żona piłkarza Bayernu Monachium pochwaliła się słodką sesją z pociechami.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba) Zobacz także:   Klaudia Halejcio i jej córka, jak Robert Lewandowski i Klara Lewandowska! Musicie to zobaczyć!  Nie obyło się również bez życzeń, a te Anna Lewandowska postanowiła złożyć wszystkim swoim fanom oraz ich pociechom. - Dla wszystkich dzieci - małych i dużych - wszystkiego najlepszego! napisała na Instagramie. Ukochana żona Roberta Lewandowskiego podkreśliła również, jak ważne...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik