Robert Lewandowski i Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska pokazała swój salon. Widać również kuchnię i jadalnię. To wnętrza jak z pałacu!

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska od czasu do czasu na swoim InstaStory zamieszcza nagrania bądź zdjęcia, na których możemy chociaż po części podziwiać jej piękną willę. Tym razem na wideo opublikowanym przez piękną trenerkę możemy zobaczyć, jak wygląda luksusowy salon Lewandowskich, a także ich kuchnia i jadalnia. Wszystko jest urządzone w nowoczesnym stylu i jesteśmy pewni, że z tak pięknych pomieszczeń, na pewno aż nie chce się wychodzić. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Anna Lewandowska ścięła włosy. Trenerka zdecydowała się na radykalną metamorfozę? Zobaczcie! 

Anna Lewandowska pochwaliła się luksusowymi wnętrzami w swojej willi

Anna i Robert Lewandowscy są właścicielami kilku nieruchomości nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech. Każda z ich posiadłości robi imponujące wrażenie, a my od czasu do czasu możemy podziwiać piękne wnętrza zarówno ich domu w Niemczech, jak i w Polsce. Często oglądamy je dzięki relacjom, które gwiazda zamieszcza na swoim Instagramie. 

Żona Roberta Lewandowskiego zazwyczaj nie pokazuje ich wprost, tylko przy okazji np.: robienia zdjęć swoim córeczkom. Tak się stało również i tym razem. Dzięki temu możemy dokładniej przyjrzeć się salonowi gwiazdy. Oczywiście w tym pomieszczeniu nie zabrakło wygodnej kanapy i stołu dla całej rodziny, ale naszą uwagę zwróciły również fantastyczne dodatki takie jak trawa pampasowa. Sami spójrzcie jak niewiele trzeba, aby nadać wnętrzu wyjątkowego klimatu.

Anna Lewandowska pochwaliła się salonem
Instagram

Trawa Pampasowa to fantastyczny dodatek, który nada wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Tutaj możesz znaleźć podobne do tych, które ma Anna Lewandowska!

Na relacji trenerki możemy zobaczyć również, że najwidoczniej salon, kuchnia i jadalnia, są ze sobą połączone. Meble kuchenne są utrzymane w ciemnych kolorach, ale już np.: wygodne pufy i dywan są w kontrastującym, białym kolorze. I jak Wam się podobają takie wnętrza?

My nie możemy wyjść z zachwytu! Wszystko zostało urządzone z pełną klasą!

Anna Lewandowska pochwaliła się salonem
Instagram

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03