Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska skomentowała plotki o ciąży! Od kilku dni w mediach pojawiały się doniesienia o tym, że trenerka spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Spekulacje o rzekomej ciąży Lewandowskiej powstały po opublikowaniu zdjęć żony Roberta Lewandowskiego, na których widzimy Anię w obcisłej sukience i z... wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Internet w zawrotnym tempie obiegły rzypuszczenia, że Lewandowscy wkrótce zostaną rodzicami. Ile w tym prawdy? Polecamy: Czym grozi pierwsza ciąża po 30-tce? Ryzyko poronienia, nadciśnienie i cukrzyca

 

Anna Lewandowska zdementował plotki o ciąży

Gwiazda fitnessu najwyraźniej nie zamierza się przejmować kolejnymi plotkami o tym, że spodziewa się dziecka. Informacje o jej ciąży pojawiają się w mediach regularnie, lecz jeszcze nigdy Anna Lewandowska ich nie komentowała. Tym razem jednak postanowił obrócić całą sytuację w żart. Trenerka zamieściła na swoim Instagramie zabawne zestawienie zdjęć. Na jednym z nich prezentuje idealnie płaski brzuszek, a na drugim celowo go wypina, udowadniając tym samym, że delikatnie zaokrąglony brzuch nie musi od razu oznaczać ciąży.

Z przymrużeniem oka. Upsss... Lewandowska wypięła brzuch. Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Wyginam śmiało ciało - napisała Anna Lewandowska na swoim profilu.

I wszystko stało się jasne! A Ania udowodniła, że ma spory dystans do samej siebie i potrafi takie sytuacje obrócić w żart. Brawo!

 

Zobacz też:  Anna Lewandowska pokazuje przepiękne zdjęcie z brzuszkiem: “Niczego nie muszę”

 

Anna Lewandowska w zabawny sposób skomentowała plotki o ciąży.

Anna Lewandowska
Instagram

To właśnie to zdjęcie stanowiło źródło spekulacji o ciąży trenerki.

Anna Lewandowska będzie miała dziecko

Jak widać, zaokrąglony brzuszek od czasu do czasu, może zdarzyć się każdej kobiecie. Nawet Annie Lewandowskiej. ;)

Brzuch Ani Lewandowskiej

 

Więcej na temat Anna Lewandowska