Anna Lewandowska w czarnej sukience Anna Lewandowska w czarnej sukience Anna Lewandowska spodziewa się dziecka Anna Lewandowska będzie miała dziecko Brzuch Ani Lewandowskiej
Anna Lewandowska w czarnej sukience
Zobaczcie nowe ZDJĘCIA
1/6
Anna Lewandowska w czarnej sukience

Anna Lewandowska sfotografowana na ulicy z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem! Na zdjęciach widzimy Anię w drodze do samochodu, jak rozmawia przez telefon i spaceruje ze swoją przyjaciółką. Trenerka ma na sobie obcisłą sukienkę, która eksponuje jej długie nogi, ale też wyraźnie podkreśla brzuch.

 

Anna Lewandowska z zaokrąglonym brzuchem!

Czyżby to coś oznaczało? Dziś już pojawiły się w "Super Expressie" sugestie, że Ania Lewandowska być może wkrótce zostanie mamą... Ale atmosferę uspokajała dietetyczka Aleksandra Łabędź, która w rozmowie z tabloidem przyznała, że nawet u tak wysportowanej osoby jak Ania, trenerki i mistrzyni karate, może pojawić się delikatnie wzdęty brzuch.

Nawet osoba bardzo wysportowana może zmagać się ze wzdętym brzuchem, to zależy od produktów, które spożywamy. Bardzo często wzdęcie pojawia się po produktach zawierających gluten, jak również u osób, które mają problemy z tolerancją laktozy - oceniała Aleksandra Łabędź.

Anna Lewandowska słynie z zamiłowania do zdrowego odżywiania, więc z pewnością eliminuje ze swojej diety produkty, które nie służą jej zdrowiu. Z drugiej strony nigdy też nie ukrywała, że marzą z Robertem o tym, by mieć dzieci.

Kochamy dzieci i bardzo chcemy mieć swoje - mówiła Ania w rozmowie z se.pl

Czyżby zatem miało się niebawem spełnić ich marzenie o posiadaniu większej rodziny? Zobaczcie zdjęcia Ani Lewandowskiej i sami oceńcie. Fotki mogą dziwić, bo zaledwie kilka dni temu Ania pokazywała na swoim Instagramie zdjęcie w sportowym ubraniu, na którym widać było, że ma zupełnie płaski brzuch! Zresztą już raz media - wtedy niemieckie - pisały na temat zaokrąglonego brzucha Ani, ale ich spekulacje na temat ciąży u państwa Lewandowskich okazały się nieprawdziwe. Masz podobne problemy z wystającym brzuchem? Zobacz!

 

ZOBACZ: Anna Lewandowska pokazuje przepiękne zdjęcie z brzuszkiem: “Niczego nie muszę”

2/6
Anna Lewandowska w czarnej sukience

Anna Lewandowska nosi najmodniejsze okulary tego sezonu i snikersy na koturnie. Zobacz! 

3/6
Anna Lewandowska spodziewa się dziecka

Ania Lewandowska z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem!

4/6
Anna Lewandowska będzie miała dziecko

Też to widzicie?

5/6
Brzuch Ani Lewandowskiej

Brzuch Ani nie jest tak płaski jak zwykle. Żona Roberta Lewandowskiego uwielbia torebki Chloé. Znaleźliśmy podobną! Nasza uwagę zwrócił również piękny zegarek Ani. 

6/6
Anna Lewandowska rozmawia przez telefon