Anna Lewandowska, która bardzo chroni prywatność swoich dzieci, ostatnio coraz chętniej pokazuje swoje córeczki w mediach społecznościowych. Ostatnio żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się niezwykłym talentem Klary, a teraz opublikowała nagranie, które dosłownie zachwyciło internautów! W końcu możemy dokładnie przyjrzeć się dziewczynce, która wzbudza tak ogromne zainteresowanie, a 4-latka naprawdę bardzo się zmieniła. Jednak największy podziw wzbudza to, co dziewczynka robi na filmiku! Takich wyczynów nikt się nie spodziewał.

Reklama

Klara Lewandowska zachwyciła internautów

Klara Lewandowska, która obchodziła ostatnio swoje 4. urodziny, to już naprawdę duża dziewczynka i jak się okazuje - wierna kopia swojej mamy! Kiedy Anna Lewandowska opublikowała nagranie ze swoją starszą córeczką, obserwatorki gwiazdy nie mogły wyjść z podziwu! Dziewczynką zachwycała się nawet Maja Bohosiewicz i Anna Skura.

- Najsłodsze co dzisiaj widziałam.

- Jakie słodziaki z Was???????????????? cudownie, że Klarcia od najmłodszych lat ma styczność ze sportem i na takim poziomie!

Trudno się dziwić, bo na nagraniu Klara daje popis swoich sportowych umiejętności i wykonuje jeden z treningów Anny Lewandowskiej, oczywiście w duecie z mamą! Dziewczynka naśladowała każdy ruch znanej trenerki i musimy przyznać, że doskonale dotrzymywała jej kroku! Oczywiście dumna mama bardzo ją dopingowała, powtarzając: "Super, pięknie!". Te wyczyny córki Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej wywarły na fankach ogromne wrażenie i jak się okazuje - bardzo je zmotywowały!

- Miałam dzisiaj odpocząć ale jak patrze na Klarunie to też ruszę tyłek z kanapy????????

- Ale super towarzyszka treningowa ????❣️

- Klarcia pobiła wszystkich! ????❤️ takiemu Kompanowi nie można odmawiać ???? to dopiero duma i motywacja dla Mamci! ????

- Klara jest najlepsza ❤️

- Klara to moja ulubiona "znana" dziewczynka❤️???? słodzinka ????!

Tym nagraniem Klara Lewandowska zrobiła prawdziwą furorę i zdecydowanie przyćmiła swoją mamę. Widzieliście, z jakim zapałem ćwiczy 4-latka? Co więcej takie "zabawy" są nie tylko zdrowe, ale przede wszystkim przynoszą dzieciom naprawdę sporo radości.

Zobacz także: Córka Anny Lewandowskiej pyta mamę, czy może zjeść coś niezdrowego! "Jest świadoma"

Zobacz także

Anna Lewandowska pochwaliła się kolejnym nagraniem z treningów z córką! Klara Lewandowska dzielnie naśladowała swoją mamę.

Klara Lewandowska dopiero co skończyła 4 latka! Dziewczynka bardzo się zmieniła i jest prawdziwą ulubienicą internautów.

Instagram
Reklama

Słynna trenerka od początku dbała, by Klara miała kontakt ze sportem. Zdjęcia i nagrania z mini treningów dziewczynki za każdym razem wprawiają internautów w osłupienie, a przy tym bardzo rozczulają.

Reklama
Reklama
Reklama