Anna Lewandowska opublikowała na Instastory relację z rodzinnego wyjścia do niemieckiego Legolandu. Laura i Klara były zachwycone, jednak wygląda na to, że Robert Lewandowski z żoną bawili się równie dobrze:

Reklama

Nie jestem pewien, kto się lepiej bawił, ja, Anna Lewandowska czy nasze dzieci... - napisał pod rodzinnym zdjęciem.

Koniecznie musicie to zobaczyć.

Anna Lewandowska pokazała, jak spędzają czas z córkami na rodzinnym spacerze

Anna Lewandowska ostatnio miała bardzo napięty grafik: kolejny obóz z serii Camp by Ann i start nowego wyzwania. Teraz trenerka, która wróciła już do Monachium postanowiła spędzić trochę czasu z rodziną i razem z Robertem Lewandowskim zabrali córki do Legolandu. Wygląda na to, że Klara i Laura były zachwycone pomysłem i doskonale się bawiły, podziwiając kolejne budowle z klocków.

Na uwagę zasługują proste i wygodne stylizacje córek Anny i Roberta Lewandowskich. Para od początku stawia na komfort i wybiera dla dzieci ubrania, w których będą mogły swobodnie spędzać czas na zabawie. Brawo!

Instagram / annalewandowskahpba

Zobacz także: Anna Lewandowska na zakupach w Warszawie. Tak wygląda jej wolny dzień [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Zobacz także

W relacji na profilu Anny Lewandowskiej nie zabrakło też zdjęcia, na którym widać, jak Robert Lewandowski zajmuje się córkami. Oczywiście piłkarz wyglądał stylowo - założył ulubioną bluzę i stylową bomberkę. Niedawno tę samą bluzę Anna Lewandowska pożyczyła od Roberta Lewandowskiego.

Instagram / annalewandowskahpba
Reklama

Klara i Laura Lewandowskie uwielbiają aktywnie spędzać czas z rodzicami i odwiedzać nowe miejsca. Starsza córka sportowej pary rozwija swoje umiejętności na wielu polach. Nie tylko uczy się kilku języków obcych, ale jeździ też na nartach, gra w tenisa i zaczęła też przygodę z zajęciami muzycznymi. Odwiedzenie Legolandu okazało się doskonała rozrywką nie tylko dla dzieci ale również dla dorosłych. Jak przyznał Robert Lewandowski, trudno mu było stwierdzić komu ta wizyta przyniosła więcej radości - jemu czy jego ukochanym dziewczynom.

Reklama
Reklama
Reklama