Anna Lewandowska, Dorota Banaszczyk Dorota Banaszczyk Dorota Banaszczyk Anna Lewandowska Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, Dorota Banaszczyk
Instagram
Nigdy nie zgadniecie, w jaki sposób!
1/5
Anna Lewandowska, Dorota Banaszczyk
Instagram

 

Anny Lewandowskiej oczywiście nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat żona Roberta Lewandowskiego odnosi duże sukcesu - najpierw jako zawodniczka karate tradycyjnego, zdobywając m.in. tytuł MIstrza Świata w zawodach w 2013 roku, a potem już jako trenerka. Sława ma swoje blaski i cienie, a do tych ostatnich nie należy tylko brak prywatności czy ataki zazdrosnych i anonimowych internautów. Ostatnio Anna Lewandowska miała okazję przekonać się, że nawet koleżanki "po fachu" potrafią ostro ją zaatakować! Mowa o zarzutach Doroty Banaszczyk, mistrzyni karate kumite. Teraz Anna Lewandowska jej odpowiedziała!

 

Zobacz: Mistrzyni świata w karate ostro o Annie Lewandowskiej! "Ręce mi opadają. Ona nie jest prawdziwą mistrzynią"

2/5
Dorota Banaszczyk
Instagram

 

Przypomnijmy, że Dorota Banaszczyk w rozmowie z portalem sport.pl wyśmiała dyscyplinę, którą trenowała Anna Lewandowska (czyli karate tradycyjne) i wbiła jej szpilę.

 

(...) ja trenuję kumite, które polega na walce z przeciwnikiem. To jest prawdziwe karate, które uznane jest na całym świecie. Niestety, w Polsce bardzo rozpoznawalne jest "karate tradycyjne", które tak naprawdę jest jakimś dziwnym bytem. Ta nazwa wywołuje u mnie negatywne emocje- stwierdza Dorota Banaszczyk.

 

Zobacz: Sztuki walki – jakie płyną korzyści z nauki walki i samoobrony?

3/5
Dorota Banaszczyk
Instagram

Sportsmenka powiedziała wprost, że według niej Anna Lewandowska wcale nie jest mistrzynią karate! 

 

Milion konkurencji, dzieci rywalizują z dorosłymi i zawody rangi mistrzostw świata, gdzie na 12 uczestników przypada dziewięciu Polaków? Przecież to śmieszne. Dziwię się, że ludzie, którzy to trenują, nie widzą w tym nic dziwnego. Jak jedziesz na MŚ, to powinno się rywalizować z całym światem, a nie z Polakami. To psuje nasz sport. Później jak komuś mówię, że zdobyłam historyczny złoty medal dla Polski w prawdziwym karate, to najczęściej dziwią się tylko i mówią: „Ale jak to? Przecież Ania Lewandowska była mistrzynią w karate”. Ręce mi opadają jak coś takiego słyszę. No właśnie nie, ona uprawiała karate tradycyjne i nie jest prawdziwą mistrzynią - stwierdza w rozmowie z portalem sport.pl.

 

Zobacz:  Nie uwierzycie, jak Anna Lewandowska motywuje Małgorzatę Sochę do biegu!

4/5
Anna Lewandowska
Instagram

Teraz Anna Lewandowska postanowiła odpowiedzieć na zaczepkę. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie na tle gór i zaczęła wspominać dawne zjazdy na zgrupowania karate.

 

Pamiętam jak spędzałam tutaj całe lata na obozach, zgrupowaniach kadry narodowej, wylewając litry potu... To były piękne czasy i tęsknię... ❤️😭

 

Ale to nie wszystko!

 

Zobacz: Weronika Książkiewicz zdradziła prawdę o obozie Anny Lewandowskiej! Nie uwierzycie, jakie są efekty...

5/5
Anna Lewandowska
Instagram

W komentarzach jedna z fanek podesłała jej artykuł z wypowiedzią Banaszczyk. Anna Lewandowska zareagowała słowami:

 

Prawdziwy Samuraj zawsze z pokorą - napisała.

 

Podoba się wam reakcja Anny Lewandowskiej?

 

Anna Lewandowska
Instagram

 

Zobacz: Anna i Robert Lewandowscy połączą siły z... Dodą?! Poznajcie szczegóły ich nowego projektu!

Więcej na temat Anna Lewandowska