Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach Klary
Instagram

"Poród był bardzo trudny" Lewandowska do ostatniej chwili bała się, że.... Nigdy o tym nie mówiła!

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach Klary
Instagram

Anna Lewandowska już dawno nie była tak szczera! Z okazji Dnia Matki żona Lewego zdecydowała się udzielić wyjątkowego wywiadu, który ukazał się na jej stronie internetowej poświęconej macierzyństwu. Anna Lewandowska w rozmowie z Katarzyną Burzyńską wróciła pamięcią do okresu ciąży. Trenerka nie ukrywa, że bardzo długo się do niego przygotowywała, ponieważ chciała być świadomą mamą.

 

Ludzie mówili: jak Ty dobrze wyglądasz, masz tylko brzuszek. Ale to nie był przypadek, to była praca. Bardzo o siebie dbałam, miałam świadomość, że największym prezentem, jaki mogę dać mojemu dziecku, to zdrowie. Jadłam więc bardzo zdrowo, odżywczo i dużo, ale z głową - wspomina Anna Lewandowska.

 

Zobacz: Robert Lewandowski pokazał buzię Klary! To najsłodsze zdjęcie, jakie dziś zobaczysz

 

Anna Lewandowska nie ukrywa także, że dużą rolę w jej życiu odgrywa religia. Trenerka podkreśla, że pochodzi z katolickiej rodziny, dlatego w czasie ciąży nie zapominała o modlitwie, z której czerpała siły. Anna Lewandowska "ofiarowała swój stan Matce Boskiej", tak jak w przeszłości zrobiła jej mama.

 

Poród Anny Lewandowskiej - jak przebiegał?

 

Niestety, żonie Lewego nie udało się uniknąć stresu związanego z porodem. Największym problemem było to, że Robert i Ania do końca nie wiedzieli, czy piłkarz będzie mógł być obecny przy narodzinach ich córeczki.

 

Życie z piłkarzem jest specyficzne, więc do końca stresowałam się, czy Robert będzie przy porodzie. Wyliczaliśmy datę, porównywaliśmy z meczami. Ostatecznie Robert przez poród spóźnił się na trening. Chciał, żeby ta informacja wyszła od nas, dlatego jako szczęśliwy i dumny tata podzielił się nowiną na swoim profilu. Rodziłam naturalnie. Sam poród był bardzo trudny. Moja mama była z nami cały czas na telefonie, czuła mnie bardzo mocno, wspierała mentalnie. To było dla mnie bardzo ważne - zaznacza Ania Lewandowska.

 

Przypomnijmy, że Klara Lewandowska przyszła na świat 4 maja 2017 roku. Niedawno Lewandowscy wyprawili jej huczne, pierwsze urodzinki, podczas których nie zabrakło bajecznych dekoracji i słodkości.

 

POLECAMY: "Brudna, niewyspana, ale najszczęśliwsza na świecie!" Wzruszający wpis Ani z okazji pierwszych urodzin Klary

 

Anna i Robert od roku są szczęśliwymi rodzicami

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach Klary
Instagram

Anna Lewandowska wyglądała kwitnąco w ciąży!

Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem
Instagram

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43