Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska
Bardzo osobisty wpis
1/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

 

Tak osobistego wyznania Anny Lewandowskiej nie było już dawno! Trenerka i dietetyczka z okazji walentynek zamieściła na swoim blogu bardzo osobiste wyznanie na temat roli miłości w jej życiu. Wspomniała o uczuciu do partnera, rodziców, samej siebie i pasji. Jednak szczególne emocje wzbudziła część wpisu, która dotyczy miłości macierzyńskiej. Odkąd Anna Lewandowska w maju 2017 roku została mamą po raz pierwszy, córeczka Klara stała się oczkiem jej głowie. Z okazji święta miłości, Ania dała temu wyraz. Napisała m.in. o emocjach, które towarzyszą kobiecie, dowiadującej się, że spodziewa się dziecka. Tak intymnego wyznania się nie spodziewaliśmy!

 

Zobacz też: Myślisz, że Klarą Lewandowską zajmuje się sztab opiekunek? Zobaczcie wpis Anny!

 

Szykujcie chusteczki! Najbardziej wzruszające fragmenty wpisu z bloga Anny Lewandowskiej na kolejnych stronach!

 

Polecamy: Klara Lewandowska raczkuje jak szalona! ;) To WIDEO już jest hitem!

2/5
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

 

Anna Lewandowska wyznała, że miłość matki do dziecka to szczególny rodzaj uczucia, którego nie da się porównać z żadnym innym. Szczególnie poruszający dla przyszłej mamy jest chwila, w której dowiaduje się, że wkrótce zostanie mamą. Ania pięknie to opisała na swoim blogu.

- Zaczyna się nagle, gdy zobaczysz na teście dwie kreski i dociera do Ciebie, że jesteś w ciąży. Wybuchasz radością jeśli oczekiwałaś, wzruszasz się głęboko jeśli nie planowałaś i ruszasz z radosną nowiną do najbliższych. To jest pierwsza magia – tą miłością chcesz się dzielić z innymi - czytamy na hpba.pl.

Jednak to jeszcze nie wszystko. Później jest jeszcze bardziej wzruszająco!

3/5
Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

 

- Potem zaczynasz szczególnie dbać o siebie – regularnie chodzisz do lekarza, porzucasz złe nawyki, bardziej świadomie się odżywiasz, ubierasz, poruszasz, a właściwie to bardziej świadomie zaczynasz robić właściwie wszystko. To jest druga magia tej miłości – ona pozytywnie wpływa na całe Twoje życie - napisała Anna Lewandowska.

Czas ciąży i oczekiwania na dziecko jest szczególnie szczęśliwym okresem w życiu kobiety. Ania dokładnie uchwyciła w swoim tekście to, co czuje przyszła mama, obserwując rozwój maleństwa.

4/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

 

- Gdy jesteś u lekarza i obserwujesz, jak maleństwo się rozwija, gdy odczuwasz jego pierwsze ruchy, widzisz jak powoli zmienia się Twoje ciało, to łapiesz się na tym, że przeżywasz te małe rzeczy tak jakby były najważniejsze na świecie. To dlatego, że ta miłość nie jest wybiórcza i nie klasyfikuje – wszystko się dla niej liczy.

Wyczekujesz dnia narodzin, a następnie przechodzisz przez bóle i trudy by dać komuś życie. Poświęcasz się po raz kolejny i nie zważając na cierpienia ciała czy psychiki robisz coś z myślą o kimś innym. To kolejna magia tej miłości – ona w całości poświęca się drugiemu człowiekowi - wyznała Lewandowska.

5/5
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

 

- Słyszysz płacz i też płaczesz, jak dziecko coś boli to Ciebie też zaczyna, przeżywasz jego życie jakby było Twoim własnym. Czujesz jakbyś sama ząbkowała, miała grypę, wypowiadała „mamo” i „tato” czy też „kocham Cię”. (...) Znam tę miłość. (...) 

Ta miłość jest od mamy dla dziecka.

Zachwiała moimi wartościami i pokazała, co tak naprawdę jest ważne. Pomogła mi bardziej dojrzeć i zrozumieć, jaki jest większy sens w życiu jako takim - czytamy na blogu Lewandowskiej.

Szlochacie pod nosem ze wzruszenia? Bo my owszem. ;)