Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram
1/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

 

Anna Lewandowska nigdy nie ukrywała, że jej życie całkowicie się zmieniło, od kiedy na świecie pojawiła się córeczka Klara. Oczywiste jest, że dla pociechy wiele musiała poświęcić i jak się okazuje - wbrew plotkom - zupełnie sama opiekuje się Klarą, przy okazji wciąż znajdując czas na swoją pracę i pasję. Niestety, z niektórych rzeczy czasem jednak musi rezygnować. Właśnie zdradziła na Instagramie, do jakich poświęceń jest zdolna i tym samym rozwiała wszystkie wątpliwości, dotyczące zatrudniania opiekunek. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Córeczka Ani i Roberta Lewandowskich rośnie jak na drożdżach! Klara ma już 9 miesięcy!

2/5
Anna Lewandowska
Instagram

 

Anna Lewandowska prawdopodobnie gdyby tylko chciała, mogłaby sobie pozwolić na zatrudnienie kilku niań, jednak trenerka woli sama opiekować się swoją córeczką, co właśnie udowodniła swoim najnowszym wpisem na Instagramie. Jeśli więc kiedykolwiek podejrzewałaś, że Klarą zajmuje się sztab opiekunek, to teraz masz okazję przekonać się, że jest zupełnie inaczej! 

 

Znacie to?
Dzisiaj rano...
Włosy umyte, lok zakręcony, wyskoczyłam z dresów, umówiona na kawę, zabieram córkę, gotowa do wyjścia i... córka zadecydowała o drzemce ... takiej nieplanowanej 😁🙈. No więc zostajemy w domu 😁😁😁 mamą być❤️💁🏻‍♀️z ładnymi włosami Hahaha - napisała Anna Lewandowska.

 

Zobacz: Siostra Roberta Lewandowskiego kopiuje styl Anny Lewandowskiej? Internauci nie mają wątpliwości!

3/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Fanki są jednak zdziwione postawą Ani. Wiele z nich nie widzi problemu, żeby wyjść z domu ze śpiącym dzieckiem.

 

- Nie rozumiem mam,które nie zabierają dziecka jeżeli zaśnie. U nas nawet jeśli synek zaśnie przed wyjściem to przekładany jest do fotelika i idziemy. W czym problem? :-)

- ale ma racje. Dzieco do fotelika i zabiersz.ze soba 😊 a lokow na glowie nie widze.

 

Zobacz: „Trzeba szybko drugiego potomka”. Anna i Robert Lewandowscy wkrótce zostaną rodzicami?! 

4/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Inne fanki rozumieją Anię doskonale!

 

rozumieć nie musisz. Wystarczy pomyśleć. Dla niektórych ważniejszy dobry sen dziecka i nie budzą go jeżeli nie ma takiej konieczności. Kawę można wypić w domu albo spotkanie przełożyć o godzinę czy dwie.

 

Zobacz: Słowa Ewy Bilan-Stoch o Annie Lewandowskiej wywołały burzę! To początek konfliktu żon sportowców? 

5/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram