Anna Lewandowska na ślubie Agnieszki Szulim

Anna Lewandowska leci na ślub Agnieszki Szulim?! Jej nowe zdjęcie na to wskazuje!

Anna Lewandowska na ślubie Agnieszki Szulim

Anna Lewandowska wybiera się na ślub Agnieszki Szulim i Piotr Woźniaka Staraka? Taką informację podał dziś Super Express.  Co prawda trenerka pokazała zdjęcie tuż przed wylotem, ale napisała również, że to po prostu kolejny projekt. A może jednak jest coś na rzeczy?

 

Ślub Agnieszki Szulim kosztuje... 1,5 mln złotych!

Super Express zdradził szczegóły uroczystości. Na ślubie Agnieszki Szulim ma pojawić się aż... 300 osób. Wśród gości znaleźli się m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Edward Miszczak, Alicja Resich-Modlińska, ksiądz Kazimierz Sowa, Piotrek Kędzierski, Mateusz Banasiuk czy Nergal, który pokazał już zdjęcie z samolotu. 

 

Świadkową została Monika Zagajska, znana bizneswoman z branży perfumiarskiej, która od tygodni szlifowała swoje przemówienie. Uroczystość ma się odbyć w pięknej dzielnic San Marco. Goście przepłyną gondolami po Canale Grande. Wszystko ma być jak w bajce"- czytamy w dzienniku.

Ceremonia ma kosztować zaś... 1,5 mln złotych (zobacz: Przygotowania do ślubu krok po kroku). A czy Anna Lewandowska rzeczywiście pojawi się na ślubie? Na swoim Instagramie trenerka pokazała zdjęcie z walizką i zaznaczyła, że czeka ją kolejna podróż. Dodała jednak, że to "nowy projekt". A może to tylko przykrywka? :) Z drugiej jednak strony nigdy nie słyszeliśmy o tym, że Ania i Robert przyjaźnią się z Agnieszką i Piotrem. Szulim od paru miesięcy ćwiczy przecież z Ewą Chodakowską. Być może w tej kwestii coś się zmieniło ;) W końcu Agnieszka Szulim od zawsze była pełna podziwu dla Anny.

 

AKTUALIZACJA 

Anna Lewandowska rozwiała wszelkie wątpliwości na swoim profilu na Facebooku. Okazuje się, że na sobotnim weselu Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka zabraknie trenerki. Ukochana Roberta Lewandowskiego poleciała bowiem na kolejne szkolenie, dzięki któremu zdobędzie nowe kompetencje. A udowodniła to jednym zdjęciem!

 

Anna Lewandowska na szkoleniu!

Anna Lewandowska w sukience khaki

 

Zobacz: Agnieszka Szulim o Lewandowskiej: W Niemczech jest królową, a w Polsce...

 

Anna Lewandowska leci na ślub Agnieszki Szulim?!

Anna Lewandowska na ślubie Agnieszki Szulim

 

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak wezmą ślub 27 sierpnia.

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak po raz pierwszy na salonach po zaręczynach

 

Ślub Agnieszki Szulim kosztował 1,5 mln złotych!

Agnieszka Szulim w dżinsowym długim kombinezonie z kieszeniami
Ons.pl

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17