Jako jedna z nielicznych polskich WAGs Anna Lewandowska poleciała do Kataru, by wspierać Roberta Lewandowskiego i jego kolegów z drużyny podczas mundialu 2022 w Katarze. Obecność Anny Lewandowskiej odnotowała także zagraniczna prasa. Jedna z redakcji uznała żonę Roberta Lewandowskiego za jedną z najseksowniejszych WAGs na mundialu! W tym gronie znalazła się m.in. Georgina Rodriguez.

Reklama

Anna Lewandowska na 11. miejscu najseksowniejszych WAGs mundialu w Katarze

Obecna w Katarze Anna Lewandowska pokazała, jak pociesza męża po meczu z Meksykiem. Robert Lewandowski nie wykorzystał rzutu karnego i tym samym zmarnował szansę na pokonanie pierwszego rywala. Żona kapitana reprezentacji Polski jednak wzbudza emocje nie tylko wśród polskich kibiców. Hiszpańskie, meksykańskie i włoskie media dały jasno do zrozumienia, że jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gwiazd na turnieju.

Zobacz także: Mundial 2022 w Katarze: Nie tylko Anna Lewandowska czy Marina. Poznajcie polskie WAGs

Instagram @annalewandowska

Zdobywczyni licznych medali, karateczka, trenerka osobista i przedsiębiorczyni. Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej utytułowanych WAGs w świecie piłki nożnej. Jest żoną Roberta Lewandowskiego, który gra dla Barcelony i przewodzi polskiej reprezentacji. Mamy nadzieję, że będzie obecna w Katarze, aby dopingować męża — mogliśmy przeczytać w magazynia "Grazia".

Widać, że Anna Lewandowska wyrasta już na międzynarodową celebrytkę. Redakcja "Total Sportal" stworzyła ranking najseksowniejszych WAGs mundialu, w którym uwzględniła żoną Roberta Lewandowskiego. Trenerka otrzymała 11. miejsce! Biorąc pod uwagę to, z kim rywalizowała, bez wątpienia uznajemy ten wynik za wielki sukces.

Castel Franck/ABACA/Abaca/East News/Instagram @annalewandowska

Kto znalazł się przed Anną Lewandowską? Wyprzedziły ją tylko partnerki piłkarzy, które już od lat błyszczą na światowej arenie. Niektóre z nich mają nawet blisko dziesięć razy więcej obserwujących w mediach społecznościowych. Tuż przed nią, na miejscu 10. pojawiła się żona Sergio Ramosa, Pilar Rubio.

Zobacz także
Raúl Terrel/Associated Press/East News/Instagram @pilarrubio

Żona Lewego musiała uznać wyższość m.in. ukochanej Cristiano Ronaldo. Georgina Rodriguez pojawiła się na drugim miejscu. Anna Lewandowska miała okazję porozmawiać z nią chwilę podczas tegorocznego festiwalu w Cannes.

RONDA CHURCHILL/AFP/East News/Instagram @georginagio

Trzecie miejsce w rankingu przypadło partnerce reprezentanta Anglii, Annie Kilner. Wybranka Kyle'a Walkera nie jest zbyt aktywna na Instagramie i niechętnie dzieli się szczegółami życia osobistego. Prywatnie jest mamą trójki dzieci.

David Klein/Imago Sport and News/East News

Zwyciężczynią zestawienia została Alice Campello. Żona reprezentanta Hiszpanii, Alvaro Moraty jest modelką i blogerką, która prężnie działa w branży. Odkąd ogłosiła, że jest w ciąży, wzbudza jeszcze większe emocje.

Zobacz także: Bezdomna siostra Georginy Rodriguez błaga o pomoc. Ukochana Cristiano Ronaldo się jej wyparła?!

Reklama

Co myślicie o zestawieniu? Zgadzacie się z rankingiem?

Grosescu Alberto Mihai/Shutterstock/Rex Fashion/East News/Instagram @alicecampello
Reklama
Reklama
Reklama