Anna Karczmarczyk - jaką miała suknię ślubną? Anna Karczmarczyk - suknia ślubna Pascal Litwin, Anna Karczmarczyk Anna Karczmarczyk wzięła ślub!
Anna Karczmarczyk - jaką miała suknię ślubną?
Zobaczcie!
1/4
Anna Karczmarczyk - jaką miała suknię ślubną?

 

Choć Ania Karczmarczyk chciała utrzymać swój ślub w tajemnicy, zdradzili się jej przyjaciele - m.in. Stefano Terrazzino ;) Ale również sam mąż gwiazdy serialu "Za marzenia" potwierdził radosną informację o ich ślubie. Teraz, na mediach społecznościowych, pojawiło się zdjęcie Ani w sukni ślubnej! Jak tego dnia wyglądała zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami"?

 

Zobaczcie w naszej galerii!


Zobacz także: Dominika Gwit pokazała ZDJĘCIA z wczorajszego ślubu! Suknia? Bardzo efektowna, zobaczcie!

 

2/4
Anna Karczmarczyk - suknia ślubna

 

Takie zdjęcie pojawiło się na profilu jednej z koleżanek Ania Karczmarczyk! Aktorka była ubrana w dość prostą, ale piękną suknię! Na imprezie nie zabrakło popularnej fotobudki, a więc wszyscy goście na pewno wynieśli nie tylko masę wspomnień z wesela, ale również zdjęcia! :)

 

Zobacz: "Włosy wychodziły mi garściami" Anna Karczmarczyk zmaga się z poważną chorobą!

3/4
Pascal Litwin, Anna Karczmarczyk
Instagram

 

Wybrankiem Ani jest Pascal Litwin, młody producent telewizyjny, który współpracował przy produkcji m.in. "Tańca z Gwiazdami", kiedy brała w nim udział właśnie Karczmarczyk. To, że są parą, ogłosili w czerwcu 2016 roku. Zaręczyli się już kilka miesięcy później, w grudniu!

 

Zaręczyny odbyły się w wyjątkowym miejscu. To była niespodzianka, było bardzo romantycznie, pięknie jak z bajki i byliśmy tylko we dwoje - zdradziła jakiś czas temu w Fakcie. 

 

Zobacz: Anna Karczmarczyk zaręczyła się z chłopakiem! Zobacz zdjęcie pierścionka!

 

Ania, pytana o ślub, nie zdradzała zbyt wiele. Widać było, że chce zachować ten dzień dla siebie. I w sumie się udało - o ceremonii dowiedzieliśmy się już po :)

 

4/4
Anna Karczmarczyk wzięła ślub!

 

Wśród gości pojawił się m.in. Stefano Terrazzino. Warto dodać, że tego dnia odbył się ślub innej gwiazdy filmu "Galerianki" - Dominiki Gwit!

 

Zobacz: Dominika Gwit pokazała ZDJĘCIA z wczorajszego ślubu! Suknia? Bardzo efektowna, zobaczcie!

 

Stan cywilny zmieniła również gwiazdka "Na wspólnej" - Sylwia Nowak. Wszystkim młodym parom serdecznie gratulujemy! 

 

Zobacz: Gwiazdka "Na Wspólnej" wyszła za mąż! Jej wybranek to niezły PRZYSTOJNIAK! ZDJĘCIA

Więcej na temat Anna Karczmarczyk