Taniec z Gwiazdami - zwyciężczyni wzięła ślub Anna Karczmarczyk wzięła ślub! Anna Karczmarczyk wzięła ślub! Pascal Litwin, Anna Karczmarczyk Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin się zaręczyli
Taniec z Gwiazdami - zwyciężczyni wzięła ślub
Wygadał się znany tancerz!
1/6
Taniec z Gwiazdami - zwyciężczyni wzięła ślub

 

Nie tylko Dominika Gwit i Sylwia Nowak wzięły ślub w miniony weekend! Okazuje się, że gwiazda serialu "Za marzenia" oraz zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami", Anna Karczmarczyk również wyszła za mąż! Jej partnerem jest Pascal Litwin, młody producent filmowy. Ceremonia była utrzymana w tajemnicy, zdradził się jednak jeden z gości... Stefano Terrazzino, ale również sam pan młody! Co opublikowali w sieci? Zobaczcie!

 

A suknię panny młodej zobaczysz tutaj!

 

Młodej parze życzymy duuuużo szczęścia! ;) 

 

 

Zobacz także: Dominika Gwit pokazała ZDJĘCIA z wczorajszego ślubu! Suknia? Bardzo efektowna, zobaczcie!

2/6
Anna Karczmarczyk wzięła ślub!

 

Na ślubie Anny Karczmarczyk i Pascala Litwina pojawił się m.in. Stefano Terrazzino, który na Instagramie opublikował zdjęcie wielkiego napisu "MIŁOŚĆ" i napisał: "Ania i Paskal"! Ślub pary odbył się w tajemnicy przed mediami, nie znane są więc jego szczegóły. Ania i Pascal są parą już od kilku lat - najprawdopodobniej poznali się na planie "Tańca z Gwiazdami". Zaręczyli się w grudniu 2016 roku. 

 

3/6
Anna Karczmarczyk wzięła ślub!

 

Pascal Litwin, producent telewizyjny, również opublikował zdjęcie napisu "MIŁOŚĆ", ale również dopisał: "na zawsze" i oznaczył Annę! 

 

Ania i Pascal ogłosili światu, że są parą w czerwcu 2016 roku tuż po tym, jak Karczmarczyk sięgnęła po Kryształową Kulę! Są nierozłączni i mocno w sobie zakochani! 

 

 

4/6
Pascal Litwin, Anna Karczmarczyk
Instagram

 

W październiku 2016 roku Ania zabrała Pascala na jedną z branżowych imprez :) Tam wszyscy mogli zobaczyć, jak bardzo się kochają! Na ich Instagramach nie brakuje wspólnych fot!

 

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!


Zobacz: Dominika Gwit potwierdziła, że wyszła za mąż i pokazała romantyczne zdjęcie ze ślubu!

 

5/6
Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin się zaręczyli

 

Mamy nadzieję, że Ania już wkrótce pokaże swoją suknię! ;) 

 

6/6
Pascal Litwin, Anna Karczmarczyk
Instagram
Więcej na temat Taniec z Gwiazdami