Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Anna Nowak-Ibisz o śmierci Robina Williamsa
ONS
Newsy

Ibisz zagrała z Robinem Williamsem. Nie chciała opowiedzieć o tym w telewizji

Anna wyjaśniła sytuację na Facebooku

Od ujawnienia informacji o śmierci Robina Williamsa minęło zaledwie kilkadziesiąt godzin, ale na jaw wychodzą kolejne fakty, które być może pomogą ustalić okoliczności i powody tej tragedii. Koroner potwierdził już pierwsze doniesienia o tym, że aktor popełnił samobójstwo. Przypomnijmy: Nowe fakty w sprawie śmierci Robina Williamsa. Policja ujawnia szczegóły samobójstwa

Smutek z powodu tragedii wyraziły nie tylko największe nazwiska Hollywood, ale również polskie gwiazdy, które były fanami niepodważalnego kunsztu aktorskiego Williamsa. Wśród nich znalazła się też Anna Nowak-Ibisz, która zdradziła przy okazji, że miała okazję zagrać z Robinem w jednym filmie. Ich wspólna scena wprawdzie nie trafiła do filmu, ale nie przeszkodziło to telewizji TVN24 w zaproszeniu Ibisz do studia, aby porozmawiała o śmierci aktora. Ta jednak propozycję odrzuciła.
 

Rano obudził mnie telefon z Tvn 24 , pani Aniu, pani z nim zagrała, przyjdzie pani do studia? Ale zaraz… O co chodzi?? Spytałam zaspana…nie żyje…? Jak to nie żyje?!! Nie zagrałam razem z Robinem Williamsem, ta scena nie weszła do filmu,zaledwie się o niego otarłam w „Jakubie kłamcy” więc zaproszenia do studio nie przyjęłam… Przeczytałam słowa jego żony – straciłam najukochańszego męża i najlepszego przyjaciela.. I to poruszyło mnie najbardziej - napisała na Facebooku.


Honorowy gest z jej strony?

Zobacz: Załamana żona Robina Williamsa przemówiła po jego śmierci. Ma jedną prośbęGaleria zdjęć Robina Williamsa:

Wendzikowska wspomina wywiad z Robinem Williamsem
ONS
Newsy
Wendzikowska wspomina spotkanie z Robinem Williamsem: Fucking life...
Dziennikarka nie może uwierzyć w tragedię

Śmierć Robina Williamsa poruszyła nie tylko śmietankę aktorską z Hollywood, która miała okazję z nim pracować, ale również polskie gwiazdy, wśród których nie brakowało fanów jego talentu. Przy okazji wyszło na jaw, że jedna z celebrytek miała okazję poznać go na planie filmowym i odegrać wspólną scenę. Przypomnijmy: Ibisz zagrała z Robinem Williamsem. Nie chciała opowiedzieć o tym w telewizji Gwiazdora poznała osobiście również Anna Wendzikowska . Dziennikarka od lat przeprowadza wywiady z zagranicznymi sławami dla Dzień Dobry TVN, a z Williamsem miała okazję porozmawiać jesienią 2011 roku podczas promocji filmu Tupot małych stóp". W wywiadzie z Polką Robin przyznał, że zna kilka podstawowych zwrotów w naszym języku i wydawał się być w doskonałym humorze. Być może to właśnie tak ciepłe wspomnienia ze spotkania aktora spowodowały, że jego śmierć była dla Wendzikowskiej jeszcze bardziej szokująca.   Dwa dni temu o nim pisałam. Wczoraj oglądałam film z nim w samolocie. Szok! Pięknie mówił po polsku i pięknie wspominał swój pobyt w Polsce... Fucking life... - napisała na swoim Facebooku. Tak wyglądał wywiad Wendzikowskiej z Williamsem. Byliście fanami filmów z jego udziałem? Zobacz: Nowe fakty w sprawie śmierci Robina Williamsa. Policja ujawnia szczegóły samobójstwa Galeria zdjęć Robina Williamsa:

Ostatnie zdjęcie Robina Williamsa
ONS
Newsy
Kelnerka wrzuciła ostatnie zdjęcie Williamsa przed śmiercią. Nie wyglądał najlepiej
Był na terapii zwalczającej uzależnienie

Niespełna dwa dni temu światowe media obiegła zaskakująca informacja o śmierci Robina Williamsa . Policja szybko potwierdziła, że słynny aktor popełnił samobójstwo, co spotkało się z olbrzymim niedowierzaniem internautów. Williams słynął przecież ze swoich ról w doskonałych komediach i miał opinię osoby wesołej i pogodnej. O tym, jak wspaniałym był człowiekiem, starała się przypomnieć jego córka. Przypomnijmy: Wzruszające oświadczenie córki Robina Williamsa. Wspomina ich ostatnie wspólne chwile Williams od lat jednak zmagał się z ciężką depresją, walczył też z uzależnieniem od alkoholu. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wielokrotnie odwiedzał klinikę w Lindstrom, w której odbywał terapię mającą pomóc mu w pokonaniu nałogu. Na początku lipca wstąpił też do jednego z barów, Diary Queen, gdzie kupił... waniliowego loda. Jedna z pracownic zrobiła sobie z nim pamiątkowe zdjęcie, wspominając spotkanie z nim bardzo ciepło.   Najpierw nie bardzo mogłam uwierzyć, że to on, skąd miałby się wziąć w Diary Quenn w Lindstrom? Był bardzo sympatyczny, chętnie zgodził się na zdjęcie. Pamiętam, że kupił wtedy waniliowego loda - wspomina kobieta. Poniżej ostatnie zdjęcie Robina Williamsa. Nie sposób nie zauważyć, że nie emanował już tą pozytywną energią, z której doskonale go pamiętamy. Zobacz: Ibisz zagrała z Robinem Williamsem. Nie chciała opowiedzieć o tym w telewizji Galeria zdjęć Robina Williamsa:

Oświadczenie córki Robina Williamsa
ONS
Newsy
Wzruszające oświadczenie córki Robina Williamsa. Wspomina ich ostatnie wspólne chwile
Internauci są głęboko poruszeni

Świat wciąż pogrążony jest w olbrzymim szoku, jakim była wiadomość o śmierci Robina Williamsa . Aktor miał 63 lata i kojarzony był, przez pryzmat swoich ról filmowych, jako człowiek wesoły i zawsze uśmiechnięty. W rzeczywistości jednak borykał się z ciężką depresją, która doprowadziła go do samobójstwa. Przypomnijmy: Nowe fakty w sprawie śmierci Robina Williamsa. Policja ujawnia szczegóły samobójstwa Nie trzeba chyba dodawać, że oprócz milionów fanów na całym świecie, w największej żałobie jest rodzina aktora. Tuż po ogłoszeniu informacji o zgonie Williamsa, oficjalne oświadczenie wystosowała jego załamana żona. Wypowiedziała się również córka Robina, która na swoim blogu zamieściła wzruszającą notkę, wspominając ostatnie spotkanie z ojcem. Zelda Williams przyznaje, że wsparcie fanów jej ojca jest niezwykle pomocne w tym trudnym dla niej czasie.   Moja rodzina zawsze strzegła prywatności i czasu, który spędzaliśmy razem. To był sposób na to, żeby zatrzymać to co nasze, z człowiekiem, którym dzieliliśmy się z całym światem. Teraz, kiedy już tak nie jest, czuję się kompletnie obnażona. Mój ostatni dzień z nim spędziłam w jego urodziny i będę zawsze wdzięczna za to, że moi bracia i ja mogliśmy spędzić z nim ten czas tylko w swoim towarzystwie, wymieniając prezenty i uśmiechy. Zawsze był ciepłym człowiekiem, nawet w swoich mrocznych momentach. Podczas gdy nigdy nie zrozumiem, jak mógł być tak obdarzony miłością i nie znaleźć jej w swoim sercu zostając tutaj, pocieszeniem jest to, że nasz żal i poczucie straty jest w jakimś choćby najmniejszym stopniu dzielone z milionami ludzi. Nie pomaga to ukoić bólu, ale tak wiele osób zaoferowało swoją pomoc w zmniejszeniu ciężaru, który nosimy. Dziękuję wam za to - wyznaje Zelda. Córka zmarłego gwiazdora pozwoliła też sobie na mały żart, bardzo w stylu jej...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner