Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z wakacji
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy pokazali zdjęcia z wakacji. Zobaczcie, jak wypoczywają! 

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z wakacji
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy wypoczywają na wakacjach. W sieci pojawiły się zdjęcia pary i ich pociech- całą rodziną polecieli na krótki urlop. Trenerka i piłkarz nie zdradzili swoim fanom, gdzie wypoczywają, ale patrząc na ich zdjęcia musimy przyznać, że wybrali piękne miejsce. Ania i Robert Lewandowscy korzystają z pogody i relaksują się po kilku miesiącach spędzonych w domu. Spójrzcie tylko na ich zdjęcia! 

Ania i Robert Lewandowscy na wakacjach

W związku z pandemią koronawirusa Anna i Robert Lewandowscy spędzili kilka miesięcy w swoim domu w Monachium. Kiedy pojawiła się możliwość podróżowania po świecie para razem z córkami przyleciała do Polski. Trenerka i piłkarz spędzili kilka dni w stolicy, a teraz wybrali się na krótkie rajskie wakacje. Anna Lewandowska opublikowała już kilka zdjęć z urlopu- gorącą fotkę bez koszulki pokazał również Robert Lewandowski! 

Anna Lewandowska zapewniła ostatnio, że podczas wakacji będzie motywować swoich fanów do treningów. Trenerka już kilka dni temu rozpoczęła wyzwanie Fighter Challenge i nie odpuszcza treningów nawet na urlopie- co więcej, już dziś, w środę 8 lipca, Anna Lewandowska poprowadzi trening razem ze swoim mężem!

Zanim zobaczymy wspólny trening Ani i Roberta, spójrzcie na ich zdjęcia z wakacji! Z relacji trenerki wygląda na to, że urlop spędzają w towarzystwie przyjaciół i ich dzieci. 

Zobacz także: Wyprzedaże 2020: Anna Lewandowska nie rozstaje się z tą torebką! Podobne w stylu Gucci kupisz od 89 zł!

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z wakacji.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z wakacji
Instagram

Robert Lewandowski opublikował gorącą fotkę na której pozuje bez koszulki.

Robert Lewandowski bez koszulki
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy do tej pory nie zdradzili, gdzie polecieli na wakacje.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z wakacji
Instagram

Wszystko wskazuje na to, że parze towarzyszą ich przyjaciele z dziećmi.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z wakacji
Instagran

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05