Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska nawet na urlopie nie odpuszcza treningów! Towarzyszy jej również mała Laura!

Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska niedawno wystartowała z wyzwaniem, w którym udział może wziąć naprawdę każdy! Chociaż trenerka wybrała się na krótki urlop, to jednak nie zapomniała o swoich fanach, którzy dzielnie trenują i przestrzegają diety. Oczywiście trenerce we wszystkim towarzyszy mała Laura! Zobaczcie. 

Zobacz także: Anna Lewandowska rozpoczęła ostrą walkę o powrót do formy. Ile kilogramów chce zrzucić?

Anna Lewandowska nawet na urlopie nie zapomina o swoich fanach! 

Anna Lewandowska dwa miesiące temu została mamą. Trenerka w ciąży przytyła ok. 12 kilogramów, jednak po nadprogramowych kilogramów praktycznie nie ma już śladu. Ania jednak jakiś czas temu na swoim InstStory przyznała, że planuje być w formie życia! Pod koniec czerwca ruszyła z wyzwaniem, do którego dołączyli nie tylko fani, ale też gwiazdy! Trenować można z aplikacją Anny Lewandowskiej, a przepisy na dietetyczne i zdrowe dania możemy znaleźć także na jej Instagramie. 

Chociaż aktualnie Ania Lewandowska wybrała się na kilka dni urlopu, nie zapomina nawet na chwilę o fanach, którzy podjęli się jej wyzwania! Właśnie na jej Instagramie pojawił się post, w którym możemy zobaczyć kolejne zdrowe przepisy. Trenerka oczywiście wykonała również ćwiczenia i wygląda na to, że we wszystkim cały czas towarzyszy jej mała Laura. 

Zgodnie z obietnicą, prosto z krótkiego urlopu wrzucam Wam jadłospis na jutrzejszy1️⃣0️⃣ dzień WYZWANIA #Fighterchallenge 🤗 👉 Dajcie tylko znać w komentarzu, jak stoicie z treningami, kto dziś odpoczywał, a kto zrobił YOGĘ z appki?
Ja - - > DONE 🤗 - napisała Anna Lewandowska. 

Wielu fanów zadeklarowało, że trwa w wyzwaniu i chyba nikt nie zamierza zwalniać tempa. 

- Zrobiłam dziś Yoge z Appki i chyba to moja nowa miłość 🤍 🧘‍♀️ Aleeee nie mogę się już doczekać jutra 💪

- Zrobione ❤️ nie mogę się doczekać jutra 💕❤️

- Ja już po❤️ było mi tego trzeba! A od jutra znów pełna sił! Liczę, że będzie ogień!💛

- Obowiązkowo 😉 była przed południem 💗 - piszą fani. 

Podziwiamy Anię, że nawet na urlopie pamięta o swoich fanach! Zobaczcie jak wygląda szczęśliwa trenerka razem z Laurą, a także zapoznajcie się z jej pysznymi, zdrowymi przepisami (kliknij strzałkę w prawo, aby zobaczyć przepisy). 

Ania Lewandowska świetnie łączy swoje obowiązki zawodowe i macierzyńskie, a do tego ma jeszcze czas dla fanów i swoich pasji. To się nazywa świetna organizacja czasu!

Anna Lewandowska w białej bluzce

W wyzwaniu Anny Lewandowskiej #Fighterchallenge bierze udział między innymi Katarzyna Zielińska

Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41