Anna Dereszowska jest świetną aktorką serialową i filmową, która często zmienia swój wygląd do roli. Tym razem na Instagramie pochwaliła się zdjęciem w nowej fryzurze i zapytała obserwatorów, czy im się podoba. Ale fani nie byli zachwyceni jej metamorfozą, o czym dobitnie dali znać w komentarzach. Sprawdźcie, na jaką fryzurę postawiła gwiazda!

Reklama

Anna Dereszowska przygotowuje się do nowego projektu?

Anna Dereszowska od lat stara się zachować swoje życie prywatne w tajemnicy. Chętnie udziela wywiadów, które są związane z nowymi rolami oraz projektami, do których się przygotowuje. Aktorka w czerwcu potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka. Od tamtej pory gwiazda coraz częściej dzieli się z mediami oraz fanami informacjami dotyczącymi jej stanu zdrowia, opowiada o swoim synku, a nawet pokazała, jak urządziła pokoik dla najmłodszego ze swoich dzieci.

Gwiazda jest bardzo zapracowana, a jej telefon wciąż dzwoni. Anna Dereszowska zdecydowała się na krótki urlop macierzyński zaraz po narodzinach Aleksa i szybko wróciła do pracy, choć jak sama wspomniała, jej syn czasami pojawia się razem z nią na planie.

Tym razem w mediach społecznościowych aktorki pojawiło się zdjęcie zdradzające nowy projekt.

Zobacz także: Anna Dereszowska przez przypadek zdradziła imię dziecka!

East News/Mateusz Jagielski

Na Instagramie Anny Dereszowskiej pojawiło się zdjęcie w peruce, a gwiazda zapytała fanów, co myślą o jej nowej fryzurze.

Tak, czy nie? Żeby nie było za późno ????????
#haircut #zmiana #newproject #nowaja #szukamy #serial #ostreciecie - napisała w swoich mediach społecznościowych.

Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy nie byli zachwyceni metamorfozą gwiazdy.

- Nieeee... Ciotka Ania??? ????

- ❤️ absolutnie NIE

- Nie. Niestety w tej fryzurze wygląda Pani jak własna ciotka.

- O Matko Boska ???? stanowcze nieeee - pisali oburzeni fani.

Anna Dereszowska od lat stawia na klasyczną fryzurę do ramion, ewentualnie odrobinę dłuższą. Wielu fanów nie wyobraża jej sobie w krótki i zdecydowanie jaśniejszych włosach. Choć niektórzy byli zachwyceni.

- Pani, to we wszystkim wygląda bosko!????

- Bardzo tak ????????

- Ładnemu we wszystkim ładnie ???? - pisali.

Reklama

Aktorka przygotowuje się do nowego projektu, a jej metamorfoza była tylko chwilowa. Anna Dereszowska po zdjęciu peruki nadal ma ciemnokasztanowe, dłuższe włosy.

Reklama
Reklama
Reklama