Anna Dereszowska pochwaliła się na Instagramie wspaniałą nowiną - właśnie po raz trzeci została mamą! Na instagramowym profilu Anny Dereszowskiej pokazało się właśnie urocze zdjęcie. Dłoń maluszka układa się w dość specyficznym geście....

Reklama

Witaj świecie ???? - napisała aktorka.

Pod postem umieściła też piękne hasztagi: #newborn #mojewszystko #newbornbaby #rodzinawkomplecie #purelove #happytogether #astarisborn

Zobacz także: Anna Dereszowska o ciąży i przygotowaniach do porodu: "Zamierzam zachować pewną dozę rozsądku"

Zobacz także

Gratulacje dla Anny Dereszowskiej

Pod zdjęciem natychmiast zaroiło się od gratulacji od przyjaciół i fanów

Gratulacje ????synek uroczy???? ????????????
Gratulacje , niech rośnie na pociechę rodziców ????????❤️❤️????????????????
Witamy na świecie! Z konkretnymi poglądami od małego ❤️

To już trzecie dziecko aktorki. Gwiazda ma już 13-letnią córkę Lenę oraz 6-letniego syna, Maksa. Gdy jeszcze niedawno, w trakcie ciąży pytaliśmy ją o trzecie dziecko, odpowiadała tajemniczo:

To jest dla mnie wciąż jeszcze delikatny temat. Dopóki maluch nie pojawi się na świecie, nie opowiadam o tym. Jestem po czterdziestce, więc zamierzam zachować pewną dozę rozsądku i ostrożności. Tym bardziej że teraz dużo mam jeszcze pracy - mówiła dla "Party".

Trzeba przyznać, że jest zapracowaną mamą. Aktorka, mimo ciąży, grała w kilku serialach jednocześnie, buduje też nowy dom na Mazurach. Teraz jednak będzie z pewnością chciała skupić się na wspólnych chwilach z synkiem.

Przyłączamy się do gratulacji i życzymy dużo zdrowia!

Reklama

Zobacz także: Anna Dereszowska w zaawansowanej ciąży pokazuje pokój dziecka. "Masa emocji, również tych trudnych"

Reklama
Reklama
Reklama