W czwartek 24 czerwca w mediach pojawiła się informacja, że Anna Dereszowska jest w ciąży. Teraz tę radosną nowinę potwierdza sama aktorka! Na zdjęciu, które pokazała na Instagramie widać już zaokrąglony brzuszek! Jak na wiadomość o rodzeństwie zareagowały dzieci aktorki? Anna Dereszowska wszystko opisała w uroczym poście!

Reklama

Anna Dereszowska jest w ciąży! Na świat przyjdzie trzecie dziecko aktorki!

Anna Dereszowska pochwaliła się fotografią z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Tym samym wcześniejsze medialne doniesienia o tym, że aktorka spodziewa się trzeciego dziecka, zostały oficjalnie potwierdzone. Na zdjęciu, które Anna Dereszowska zamieściła na swoim Instagramie widzimy uśmiechniętą gwiazdę, którą obejmuje córka Lena, a za brzuszek trzyma ją synek Maks. W ten uroczy sposób aktorka podzieliła się z fanami wspaniałą nowiną i przy okazji opisała, jak na tę wiadomość zareagowali członkowie rodziny:

„To najpiękniejszy dzień w moim życiu” Lenusia
„A może masz taki brzuch, bo za dużo jesz i przestałaś ćwiczyć z @annalewandowskahpba ?” ????????????
Nie Maksiuniu, tam jest mały ludzik.
@danielduniak : „A już mięliśmy zacząć podróżować tylko we dwoje…” ????????‍♀️????
Kocham, kocham, kocham!!! - napisała pod zdjęciem aktorka.

Anna Dereszowska jest już mamą 13-letniej Leny, która jest owocem jej związku z Piotrem Grabowskim. Sześć lat temu z kolei urodził się synek aktorki, Maks, który jest owocem miłości gwiazdy i jej partnera Daniela Duniaka. Teraz para czeka na kolejnego potomka. Pod uroczym postem aktorki pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów:

Gratuluję, super reakcja bliskich :)! ❤️

Gratulacje! ????????????

Ale super wiadomość! Gratulacje i dużo spokoju! - komentują fani.

My także dołączamy się do licznych gratulacji!

Zobacz także: Anna Dereszowska przeżywa prawdziwy dramat! Córka aktorki musiała przejść operację!

Zobacz także

Anna Dereszowska potwierdziła informacje o ciąży. Jej rodzina wkrótce się powiększy. Przyszła mama wygląda na bardzo szczęśliwą, a na zdjęciu ogłaszającym tę radosną nowinę nie mogło zabraknąć jej ukochanych dzieci!

Anna Dereszowska jest już bardzo szczęśliwą mamą 6-letniego Maksa i 13-letniej Leny, a niedługo na świecie pojawi się kolejne dziecko aktorki. Gwiazda jednak zdecydowała się nie upubliczniać wizerunku swoich dzieci. Choć czasem pokazuje pociechy w swoich mediach społecznościowych, to zawsze dba o to, by nie było widać ich twarzy.

dereszowska/Instagram

Aktorka miała teraz bardzo zapracowany czas. Mogliśmy oglądać ją w serialu "Komisarz mama" czy w programie "Budując marzenia". Teraz dużo zmian czeka piękną parę w życiu prywatnym. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Reklama

Przepiękne sukienki ciążowe znajdziesz na Zalando Longue, a kod rabatowy sprawi, że kupisz je jeszcze taniej!

Reklama
Reklama
Reklama