Anna Dereszowska jest w zaawansowanej ciąży. Pod koniec czerwca zdradziła, że po raz trzeci zostanie mamą. Doczekała się już dwójki dzieci: 13-letniej Leny ze związku z Piotrem Grabowskim i 7-letniego Maksa, który jest owocem jej miłości z aktualnym partnerem Danielem Duniakiem. Aktorka podzieliła się z fanami informacją, że jest psychicznie wykończona. Co się stało?

Reklama

Zobacz także: Anna Dereszowska wyjawiła płeć dziecka! Będzie chłopczyk czy dziewczynka?

Anna Dereszowska ma poważny kryzys przed porodem

Anna Dereszowska tuż po wybuchu pandemii koronawirusa podjęła decyzję z partnerem, Danielem Duniakiem, że wyprowadzają się z Warszawy. Zaczęli budowę domu na Mazurach, którą relacjonowali w programie TVN Style "Budując marzenia". Niedługo później ogłosiła ciążę!

„To najpiękniejszy dzień w moim życiu” Lenusia „A może masz taki brzuch, bo za dużo jesz i przestałaś ćwiczyć z @annalewandowskahpba ?” Nie Maksiuniu, tam jest mały ludzik. @danielduniak : „A już mięliśmy zacząć podróżować tylko we dwoje…”. Kocham, kocham, kocham!!! - napisała pod zdjęciem aktorka.

Zobacz także: Paparazzi przyłapali ciężarną Annę Dereszowską na planie filmowym. Aktorka ma już duży brzuszek!

Niestety, u gwiazdy nie dzieje się najlepiej. Przeciągająca się budowa domu i problemy z nią związane mocno wpłynęły na jej stan:

Zobacz także

Jestem zmęczona. Naprawdę zmęczona. #lovemyjob , #actresslife i w ogóle, i to prawda. Ale w sytuacji, gdy za chwilę pojawi się Nowy Ludzik, a ja nie mam dla niego nic, dosłownie nic, bo zaiwaniam, żeby domknąć budowę domu, która rozpoczęła się, gdy wszystko (robocizna i wszystkie materiały budowlane) było minimum 40% tańsze, to dopada mnie zmęczenie. Nawet nie fizyczne, wszystko jest ok, ja jestem ok (jak na trzecią ciążę po 40-stce), Ludzik jest ok, lekarze mówią „jest ok”. Ale psychicznie jestem wykończona - przyznała Dereszowska.

Dereszowska zaznacza, że nie chce narzekać, ale chciałaby, żeby jej życie wróciło do normy:

Z kilku powodów musimy dokończyć budowę (przynajmniej wnętrze) na… już ????????‍♀️ Ja też bardzo chcę ten temat domknąć, mieć z głowy, móc iść dalej, wrócić do naszego „Życia Sprzed Budowy”. I wiem, że wielu z Was mnie zrozumie. Budowa domu na odległość (ponad 3 godziny drogi) to nie jest czas, który sprzyja życiu rodzinnemu… I nie, nie rozstajemy się - podkreśla.

Lukasz Kalinowski/East News

Zapewnia, że ma ogromną pomoc ze strony partnera i tak naprawdę to on zajmuje się całą logistyką budowy domu:

I tak mam olbrzymią pomoc ze strony mojego @danielduniak, w zasadzie on dopina całą logistykę, śpi na budowie, na materacu kilka dni w każdym tygodniu, łącząc swoją pracę z „ogarnianiem budowy”. Mamy super ekipy (Pan Bogdan- mistrz!!! Nasza Ania @anchalinteriors - najlepszy architekt wnętrz, „zły policjant” i psycholog w jednym, i firmy, z którymi pracujemy, ale to nie post o nich), odczuwamy wsparcie wielu dobrych ludzi wokół. Mimo wszystko jest kryzysik… I jeszcze jesień. Ale Show Must Go On. Damy radę!!! ???????????? Prawda??? ???? Napiszcie, że tak - napisała Dereszowska.

Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Opole 2021: Anna Dereszowska w ogniu krytyki: "fałsz poganiał fałsz"

Anna Dereszowska mimo budowy domu i zaawansowanej ciąży, nadal pracuje. Ostatnio wystąpiła na 58. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i w programie "Jaka to melodia". Z kolei w lipcu pracowała na planie jednego z nadchodzących filmów.

Reklama

Ciągnący się remont ze względu na finanse? Wykorzystaj do OBI kod rabatowy i zaoszczędź na materiałach budowlanych i akcesoriach!

Lukasz Kalinowski/East News
Reklama
Reklama
Reklama