Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" ma za sobą aktywny weekend spędzony na uroczystości rodzinnej. Uczestniczka hitowego programu TVP po raz trzeci została matką chrzestną. Teraz para wróciła już do domu i Anna na Instastories umieściła relację, w której pochwaliła się, co Liwia już potrafi. Zobaczcie nowe umiejętności dziewczynki!

Reklama

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" chwali się nowymi umiejętnościami Liwii

Anna i Grzegorz poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Mają dwójkę dzieci i właśnie spełniają marzenie o wymarzonym domu. Prace na budowie postępują błyskawicznie. Tymczasem Anna Bardowska chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z dziećmi. Jakiś czas temu Jaś przygotował uroczy prezent dla swojego taty, a teraz okazuje się, że Liwia, która niedawno zaczęła samodzielnie raczkować, teraz stoi już przy kanapie.

Na relacji widać, że Anna Bardowska maksymalnie zadbała o bezpieczeństwo córeczki, aby ochronić ją przed bolesnym upadkiem. Wygląda na to, że lada chwila Liwia postawi pierwsze kroki! Dziewczynka ma już 10. miesięcy i rośnie jak na drożdżach. Sami spójrzcie!

Zobacz także: Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" wręczyła mężowi kopertę i... niemal doprowadziła go do łez! Zobaczcie

Instagram

Anna Bardowska niedawno chwaliła się wspólnymi zdjęciami z chrzcin córeczki.

Zobacz także
Instagram/Ania Bardowska/Iwona Rygielska

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama