Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Dzień Dobry TVN
East News

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o wyborze imienia dla córki. Jakie ma typy? 

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Dzień Dobry TVN
East News

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się narodzin drugiego dziecka. Niedługo na świecie pojawi się ich wymarzona córeczka. Czy wybrali już dla niej imię? Proces wyboru imienia dla dziewczynki okazał się trudniejszy niż przypuszczali! 

Zobacz także: Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" gubi się w przedporodowym szaleństwie! Zobaczcie, co napisał

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o imieniu córki 

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chętnie dzielą się nowinkami ze swojego życia w sieci. Niedługo ich rodzina ponownie się powiększy! Małżeństwo spodziewa się córeczki, jednak wciąż nie wybrali dla niej imienia. Anita zdradziła, że kiedy nosiła pod sercem Jerzego, swojego synka, to już dawno wiedzieli, jak będzie miał na imię. Z kolei wybór imienia dla córeczki okazał się dla rodziców trudniejszy niż mogliby się tego spodziewać: 

Piękne i ORYGINALNE imię dla córki to...? W tym okresie już mówiliśmy do brzuszka po imieniu z Jerzykiem, a teraz dalej jest "Malutka" 🤰🏼👶🏼 z kobiecym imieniem miało być łatwiej, a okazuje się że im większy wybór, tym gorzej🙈 czy nadając imię drugiemu dziecku sugerowaliście się tym aby dobrze pasowało do rodzeństwa, tradycjami rodzinnymi, czy raczej własnymi upodobaniami? 😊 Mamy kilka typów ale nic nie chce sugerować, ciekawe czy się pojawi🙈👶🏼♥️

Anita i Adrian zdradzili również, że na pewno dadzą córeczce również drugie imię. Prawdopodobnie zgodnie z tradycją dziewczyna otrzyma imię po jednej z babć.

Z drugim imieniem będzie łatwiej, bo tak jak Jerzyk ma na drugie Andrzej - po moim tacie, zawsze w rodzinie miałam tradycję nadawania go po dziadkach😊

Skoro Jerzy otrzymał imię po tacie Anity, to może córeczka otrzyma na drugie Małgorzata po mamie Adriana? 

Zobacz także: Jaką żoną jest Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Adrian zdradził tajemnicę!

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała kolejne zdjęcia z ciążowej sesji. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Adrian i Anita przyznali, że na razie jeszcze nie wybrali idealnego imienia dla swojej córeczki, chociaż mają już kilka typów. 

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi zostaną rodzicami
Instagram

 

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13