Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodzi dziewczynkę

Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" gubi się w przedporodowym szaleństwie! Zobaczcie, co napisał

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodzi dziewczynkę

Adrian i Anita poznali się na planie trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jeszcze przed pierwszym spojrzeniem świadek w rozmowie z panem młodym określił jego przyszłą żonę jako "petardę". Adrian był zachwycony, a co najwspanialsze w tej historii, ich związek... przetrwał! Dziś są już rodzicami Jerzego a niedługo na świat przyjdzie ich drugie dziecko. Spodziewają się córeczki.

Anita wpadła w wir przygotowań, ponieważ uwielbia mieć wszystko zaplanowane. Jak w tym wszystkim odnajduje się Adrian? Sam przyznał, że jest zagubiony. Zobaczcie dlaczego.

Zobacz także: Jaką żoną jest Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Adrian zdradził tajemnicę!

Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia przerażony" przygotowaniami do narodzin córki 

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już niedługo powitają na świecie swoją wymarzoną córeczkę. W sieci opublikowali już kilka zdjęć z pięknego dziecięcego pokoju, który dziewczynka będzie dzieliła ze swoim starszym braciszkiem, Jerzym.

Anita wpadła w wir przygotowań i kompletuje wszystkie potrzebne rzeczy dla maleństwa. Adrian również uczestniczy w przygotowaniach i wspólnie podejmują decyzję o zakupach. Przyszły tata przyznał, że gubi się już przedporodowym szaleństwie: 

Lewa nasza, prawa Wasza 🤷🏼‍♂️😜🤣.... Tak to trochę wygląda. Anita przeszukuje internety i przegląda eeeh mam wrażenie, że wszytko co jest ważne i mniej ważne 🤔😬😵 aby malutka miała już swoje niezbędniki. Jest tego tyle, że pytając mnie o zdanie już się gubię w tym wszystkim, co już wybrane, co zamówione, co mamy a jego jeszcze nie, najzwyczajniej w świecie nie nadążam 🤣🤣🤣 - napisał na Instagramie 

Przy okazji zdradził, jak lubi spędzać czas z synkiem: 

My chłopaki mamy jakoś łatwiej na co dzień, nie skupiamy się jakoś specjalnie nad szczegółami tylko podejmujemy decyzje i GoToWe 😁😁😁 Ja z Jerzym w tym czasie uskuteczniamy nowe umiejętności, zabawy i poznawanie świta, bo z każdym dniem odkrywamy coś nowego w końcu 🙌🏻😁👨‍👦💙‼️

Pod postem pojawił się jednak uszczypliwy komentarz sugerujący parze udawane szczęście. Adrian zdecydował się odpowiedzieć: 

Dramaty i smutki zawsze lepiej widziane 😉👍🏼. Wybacz rozczarowanie i nie oglądaj 😉

Adrian i Anita po udziale w programie stali się rozpoznawalni, nic dziwnego, że ich zdjęcia i wpisy na Instagramie poddawane są ocenom. Najważniejsze to umiejętność podejścia do nich z rozsądkiem oraz dystansem. 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła płeć drugiego dziecka! Czy wybrała już imię?

Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o przygotowaniach do narodzin córeczki. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adrian Szymaniak (@adrian_szz)

 

To będzie ich drugie dziecko! 

Instagram

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01