Instagram

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rodzi? "Ostatnia nasza trasa w tym składzie"

Instagram

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się drugiego dziecka. Przyszła mama pokazała przepiękne rodzinne zdjęcia, które opisała: 

Ostatnia nasza trasa w tym składzie.

Czy to oznacza, że wyczekiwana córeczka pojawi się na świecie lada chwila? 

Zobacz także: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętowali urodziny syna. Tort zrobiła inna uczestniczka show. To małe dzieło sztuki!

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" lada dzień powitają na świecie dziecko

Anita i Adrian poznali się na planie trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ich historia to niezły scenariusz na film romantyczny. Dziś tworzą kochającą się rodzinę i odliczają dni do powitania na świecie swojej córeczki. Para jest już rodzicami rocznego Jerzyka, który niedawno obchodził swoje pierwsze urodziny. 

Czy jego młodsza siostra pojawi się na świecie lada chwila? Anita pokazała piękne rodzinne zdjecia z wizyty w Krakowie. Pokreśliła, że to już ostatnia taka podróż jeszcze w starym składzie. 

Dziś ostatnia nasza trasa w tym składzie ze Szczecina do Krakowa. Następnym razem przyjedziemy w powiększonym składzie 🤰🏼👨‍👩‍👧‍👦🙈 Kiedy to zleciało? Nie mam pojęcia... 

Opowiedziała również jak z doświadczenia jej i Adriana wyglądają dalekie podróże z małym dzieckiem: 

Przyznaję, że kiedy Jerzyk był młodszy, 670 kilometrów mijało o wiele spokojniej. Maluch właściwie całą trasę przesypiał, a od kiedy jest starszy od połowy trasy zaczyna się nudzić i postojów jest więcej, a rodzice muszą wykazywać się kreatywnością w wymyślaniu ciekawych zajęć 🙈 Jakie są wasze sposoby na podróże z dziećmi? Można jechać co prawda w nocy - Adrian czuje się dobrze za kierownicą po ciemku, jednak jeżeli ja mam przejąć stery, wolę światło dzienne, bo mocno męczy mi.się wzrok podczas jazdy nocnej🚗🌌🌃

Za niedługo Anita i Adrian powitają w swojej rodzinie nowego członka. Już nie możemy się doczekać ich nowych wspólnych zdjęć już we czworo. Rodzina "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się powiększa! Pod koniec maja rodzicami zostali Oliwia i Łukasz - bohaterowie czwartej edycji, z którymi Anita i Adrian się przyjaźnią. Będzie sporo okazji do wspólnego świętowania!

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nową fryzurę. Nie każdemu taka pasuje...

Anita i Adrian pokazali przepiękne rodzinne zdjecia. To jedne z ostatnich w starym składzie. Niedługo na świecie pojawi się ich drugie dziecko. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Anita i Adrian są już rodzicami rocznego Jerzyka. Niedługo na świecie pojawi się ich drugie dziecko. Spodziewają się dziewczynki ale jeszcze nie zdradzili jakie imię dla niej wybrali. 

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodzi dziewczynkę

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43