Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieć drugie dziecko!
Instagram

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nową fryzurę. Nie każdemu taka pasuje...

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieć drugie dziecko!
Instagram

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rownież odwiedziła zakład fryzjerski po długim czasie na kwarantannie. Po 2,5 miesiąca nie robienia nic ze swoimi włosami zdecydowała się na dość niewielką, ale można powiedzieć, że odważną zmianę. Wiele kobiet decydując się na ten krok, bywa niezadowolona z podjętej decyzji. Jak jest w przypadku Anity? Czy nowy wizerunek jej pasuje? 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma problem: "Nie mam już sił"! Mamy to rozumieją...

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła fryzurę

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest miłośniczką blondu. Zdobyła popularność dzięki swojemu udziałowi w trzeciej edycji programu. Piękna blondynka zrobiła wrażenie nie tylko na swoim mężu Adrianie ale również na widzach. Swojemu kolorowi jest wierna od lat. Podczas swojej ostatniej wizyty u fryzjera odświeżyła tylko swój kolor pozbywając się odrostów, które pojawiły się podczas długiej przerwy spowodowanej kwarantanną.

Nie zdążyłam się ostatnio nawet pokazać ze względu na zakaz używania telefonów w zakładach fryzjerskich ale w końcu po 2,5 miesiąca udało mi się odwiedzić. Blond bez odrostów. 

Jednak to nie wszystko. Na najnowszym zdjęciu opublikowanym przez Anitę widać, że decydowała się również na grzywkę na bok. To trend, który kobiety uwielbiają od lat, jednak zdarza się, że czasem nie jesteśmy zadowolone z decyzji o takim cięciu. Trzeba przyznać, że Anicie bardzo pasuje! 

A wy do którego grona należycie? Lubicie mieć grzywkę czy nie? 

Zobacz także: Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedział o swoim problemie. Anita: "Taki też mi się podobasz!"

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odświeżyła blond i postawiła na grzywkę. Pasuje jej?

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła fryzurę
Instagram

Czy może lepiej bez grzywki? 

Instagram

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36