Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieć drugie dziecko!
Instagram
Newsy

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nową fryzurę. Nie każdemu taka pasuje...

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nową fryzurę. Nie każdemu taka pasuje...

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rownież odwiedziła zakład fryzjerski po długim czasie na kwarantannie. Po 2,5 miesiąca nie robienia nic ze swoimi włosami zdecydowała się na dość niewielką, ale można powiedzieć, że odważną zmianę. Wiele kobiet decydując się na ten krok, bywa niezadowolona z podjętej decyzji. Jak jest w przypadku Anity? Czy nowy wizerunek jej pasuje? 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma problem: "Nie mam już sił"! Mamy to rozumieją...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła fryzurę

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest miłośniczką blondu. Zdobyła popularność dzięki swojemu udziałowi w trzeciej edycji programu. Piękna blondynka zrobiła wrażenie nie tylko na swoim mężu Adrianie ale również na widzach. Swojemu kolorowi jest wierna od lat. Podczas swojej ostatniej wizyty u fryzjera odświeżyła tylko swój kolor pozbywając się odrostów, które pojawiły się podczas długiej przerwy spowodowanej kwarantanną.

Nie zdążyłam się ostatnio nawet pokazać ze względu na zakaz używania telefonów w zakładach fryzjerskich ale w końcu po 2,5 miesiąca udało mi się odwiedzić. Blond bez odrostów. 

Jednak to nie wszystko. Na najnowszym zdjęciu opublikowanym przez Anitę widać, że decydowała się również na grzywkę na bok. To trend, który kobiety uwielbiają od lat, jednak zdarza się, że czasem nie jesteśmy zadowolone z decyzji o takim cięciu. Trzeba przyznać, że Anicie bardzo pasuje! 

A wy do którego grona należycie? Lubicie mieć grzywkę czy nie? 

Zobacz także: Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedział o swoim problemie. Anita: "Taki też mi się podobasz!"

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odświeżyła blond i postawiła na grzywkę. Pasuje jej?

Anita ze
Instagram

Czy może lepiej bez grzywki? 

Instagram

Zobacz także
Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Dzień Dobry TVN

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o wyborze imienia dla córki. Jakie ma typy? 

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła ile przytyła w ciąży! Ciężko uwierzyć...

 

Dlaczego związek Joanny i Adama się rozpadł?
Ślub od pierwszego wejrzenia
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wiemy, dlaczego naprawdę Joanna i Adam się rozwiedli. Zaważył jeden szczegół
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wiemy, dlaczego naprawdę Joanna i Adam się rozwiedli. Zaważył jeden szczegół

Czwarta edycja " Ślubu od pierwszego wejrzenia " zakończyła się dwoma udanymi związkami. Oliwia i Łukasz powitali na świecie swojego syna zaledwie kilka dni po emisji finału show. Agnieszka i Wojtek również nadal tworzą zgodne małżeństwo. Dlaczego więc nie udało się Joannie i Adamowi?  Wojtek i Agnieszka oglądając show zauważyli, że uczestnikom brakowało przede wszystkim rozmowy i szczerości. A to one często są fundamentami związku. Agnieszka i Wojtek właśnie na rozmowie budowali własną relację, czy podobne praktyki pomogłyby również Adamowi i Joannie? Zobaczcie, co zdradzili nam ich koledzy z programu.  Zobacz także:  Czy Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznali się z pozostałymi uczestnikami w trakcie nagrań? Czy gdyby Joanna i Adam więcej czasu poświęcili na poznanie siebie, ich losy potoczyłyby się inaczej?  Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zauważyli, że parze zdecydowanie brakowało rozmowy. Oni sami budowali swoją więź na podstawie ciągłych rozmów, które pozwoliły im poznać wzajemne poglądy w różnych sytuacjach, nie tylko tych dobrych.   

Jak dobrze znasz uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ile wiesz o uczestnikach czwartego sezonu? QUIZ

Znamy już dalsze losy uczestników czwartego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz oraz Agnieszka i Wojtek zostali w małżeństwie. Relacja Joanny i Adama zakończyła się po próbnym miesiącu. Niewątpliwie był to sezon pełen niespodzianek i zwrotów akcji. Śledzicie na bieżąco losy swoich ulubieńców?  Przygotowaliśmy dla Was test wiedzy o uczestnikach czwartego sezonu ślubnego show! Jesteście gotowi? Zaczynamy!

 

Znamy już dalsze losy uczestników czwartego sezonu " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Oliwia i Łukasz oraz Agnieszka i Wojtek zostali w małżeństwie. Relacja Joanny i Adama zakończyła się po próbnym miesiącu. Niewątpliwie był to sezon pełen niespodzianek i zwrotów akcji. Śledzicie na bieżąco losy swoich ulubieńców?  Przygotowaliśmy dla Was test wiedzy o uczestnikach czwartego sezonu ślubnego show! Jesteście gotowi? Zaczynamy!  

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" razem
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

Agnieszka i Wojciech w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w TVN 7 stworzyli udane małżeństwo, które przetrwało eksperyment i ma się doskonale! Jak sami mówią, ich życie tak naprawdę rozpoczęło się po programie - bez obecności kamer. Wtedy uświadomili sobie, że naprawdę są ze sobą szczęśliwi. Udało nam się porozmawiać z parą podczas relacji live na Instagramie - nie mogliśmy nie zapytać o esemesy, które Agnieszka otrzymała od swojego byłego partnera tuż przed ślubem! Wojciech dowiedział się o tym w trakcie emisji show, ale jego reakcja jest wyjątkowo! Taki facet to skarb! Zobaczcie sami nasz materiał! Zobacz także:   Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentowała narodziny wnuka! Jak zareagowała na wieść, że została babcią?

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner