Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała brzuch

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała superpłaski brzuch dwa miesiące po porodzie. "To nie efekt ćwiczeń ani diety"

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała brzuch

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zachwyciła swoją figurą. W zaledwie dwa miesiące po porodzie może cieszyć się pięknym płaskim brzuchem, a w dodatku jak sama zaznaczyła, nie jest to efekt żadnej diety ani ćwiczeń. W takim razie w jaki sposób tak szybko udało jej się wrócić do figury sprzed ciąży? Możecie się zdziwić. Zobaczcie, co napisała popularna uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała swoją sypialnie. "Dla niektórych może wydawać się mroczna"

Anita ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia" o sylwetce dwa miesiące po porodzie

Anita i Adrian poznali się na planie 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Odważna decyzja o zgłoszeniu się do eksperymentalnego, ślubnego show zaskutkowała tym, że dziś tworzą szczęśliwą rodzinę. Mają dwoje dzieci, z czego młodsze urodziło się zaledwie dwa miesiące temu. Anita pokazała właśnie jak wygląda jej sylwetka w dwa miesiące po drugim porodzie. Zaprezentowała idealnie płaski brzuch, dodając, że nie stosowała żadnej diety ani treningów: 

To prawda, że nasze ciało jest niesamowite i ogromnie dużo znosi. To nie jest efekt diety ani ćwiczeń, bo przy jednym dziecku można mieć jeszcze na to czas, a przy dwóch ewentualnie kilka brzuszków wieczorem, bo po prostu padam. 2 miesiące po porodzie - mama dwójki.

W takim razie w jaki sposób udało jej się tak szybko osiągnąć taki efekt? Wygląda na to, że to zasługa codziennej aktywności fizycznej w postaci intensywnych spacerów z dziećmi oraz psem: 

PS. Ćwiczenia to spacery z wózkiem i dwójką - wszystko waży łącznie jednak prawie 40 kg mimo, że ten wózek jest bardzo lekki jak na podwójny... Jeszcze w drugiej ręce smycz z Peppą, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. 

Anita to bardzo zorganizowana mama. A takiej figury naprawdę można pozazdrościć. 

Zobacz także: Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła! Jej mąż Krzysztof pokazał zdjęcie

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała sylwetkę zaledwie dwa miesiące po porodzie. Zaprezentowała płaski brzuch, dodając, że to nie jest zasługa ćwiczeń. 

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała sylwetkę dwa miesiące po porodzie
Instagram

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest mamą dwójki dzieci. Wraz z Adrianem, którego poznała na planie 3. edycji show są rodzicami synka Jerzego oraz córeczki Bianki. 

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodziła

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo szybko wróciła do idealnej formy po drugim porodzie. 

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Dzień Dobry TVN
East News

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48