Instagram

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała swoją sypialnie. "Dla niektórych może wydawać się mroczna"

Instagram

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to jedna z najpopularniejszych uczestniczek ślubnego show. Swojego męża i największą miłość poznała na planie trzeciej edycji show. Dziś są już szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci. W sieci relacjonują swoje życie po programie. Uczestniczka właśnie pokazała jak wygląda jej sypialnia. Jak sama podkreśliła, nie każdemu może spodobać się to wnętrze. 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chwali się kolejnym "dzieckiem"! Ogromne zaskoczenie!

Sypialnia Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na co dzień mieszkają w Krakowie. Uczestniczka ślubnego show TVN 7 właśnie pokazała jak wygląda serce jej domu. Wystrój sypialni jest bardzo klimatyczny i utrzymany w ciemnej kolorystyce, za sprawą fototapety z leśnym motywem. Dużą część przestrzeni zajmuje duże małżeńskie łoże w kolorze białym. Obok niego znajduje się również łóżeczko małej Bianki, która przyszła na świat niecałe dwa miesiące temu. 

Internautki doceniły gust wnętrzarski Anity i pochwaliły za dobór fototapety. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała, że taki wystrój ją uspokaja i łatwo jej się wyciszyć. 

Piękna jest, dla niektórych może się wydawać mroczna, dla mnie uspokajająca. Można poczuć przy niej wyciszenie - zaznaczyła

Zobaczcie, jak mieszkają Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Lubicie taki styl? 

Zobacz także: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wreszcie zdradzili imię córki! Jest bardzo oryginalne

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcia swojej sypialni. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Podkreśliła, że ten wystrój ją wycisza, chociaż ma świadomość, że niektórym może wydawać się mroczny. W sieci można znaleźć również zdjęcia z pokoju dla dzieci. Tam z kolei rządzą pastele. 

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodzi dziewczynkę

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13