Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi zostaną rodzicami
Instagram

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma problem: "Nie mam już sił"! Mamy to rozumieją...

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi zostaną rodzicami
Instagram

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedziała o wieczornym usypianiu synka. Ten problem zrozumieją wszystkie mamy! Uczestniczka ślubnego show jest aktualnie w drugiej ciąży, więc niedługo klan urwisów powiększy się! 

Zobacz także: Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swoim życiu po finale. Ma żal do Adama?

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o usypianiu synka 

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powiedzieli sobie tak w 2018 roku, niecały rok później na świat przyszedł ich pierwszy syn, Jerzy. Aktualnie młodzi rodzice spodziewają się kolejnego dziecka. Tym razem będzie to dziewczynka. Anita i Adrian są już w pełni przygotowani na jej przyjście na świat.

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wiele swoich chwil dokumentują na Instagramie. Ich profile są pełne kolorów i idealnie oddają piękny rodzinny klimat, jednak nie zawsze jest tak kolorowo jak mogłoby się wydawać. Mały Jerzyk jest pełen energii i czasem daje swoim rodzicom popalić, szczególnie wieczorami:

Nie mam już sił do usypiania tego urwisa. Zawsze bardzo zmęczony ale gdy tylko kładziemy go do łóżka dostaje super mocy. 22:40 walczymy dalej. Uprzedzając pytanie - nie ma wielu drzemek w ciągu dnia... Po prostu chce się bawić. 

Ciekawe po kim Jerzyk ma tyle energii! A może jako starszy braciszek dzielnie przygotowuje rodziców na pojawienie się w domu niemowlaka... ;)

Zobacz także: Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał pierwsze zdjęcie z synkiem! "Poczułem się prawdziwym tatą"!

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się z fanami chwilowymi trudnościami z położeniem do snu synka. Wszystkie mamy z pewnością znają te sytuacje z własnego doświadczenia. 

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o problemach macierzyńskich
Instagram

Niedługo rodzina Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znowu się powiększy. Już niedługo na świat przyjdzie ich córeczka. 

Instagram

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36