Instagram

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła? Jej nieobecność zaniepokoiła fanów! "Ciężko mi..."

Instagram

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już urodziła? Fani zauważyli nieobecność uczestniczki ślubnego show w mediach społecznościowych i zasypali ją pytaniami o samopoczucie. Czy w tym czasie córeczka Anity i Adriana przyszła już na świat? Anita nagrała specjalne story i wyjaśniła, co się z nią działo podczas tej chwilowej przerwy. Ich rodzina się powiększyła? 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała efekty sesji ciążowej. Zapadła już decyzja o wyborze imienia?

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już urodziła?

Anita i Adrian oczekują narodzin swojego drugiego dziecka. Ich córeczka powinna pojawić się na świecie lada moment, nic więc dziwnego, że chwilowa nieobecność przyszłej mamy na Instagramie spowodowała, że fani zastanawiali się czy już urodziła. 

Anita postanowiła odpowiedzieć wszystkim fanom, którzy martwią się o jej samopoczucie. Wyjaśniła, że końcówka ciąży jest dla niej męcząca, dlatego potrzebowała większego odpoczynku, a na narodziny wymarzonej córeczki będzie jeszcze trzeba troszeczkę poczekać: 

Pytacie czemu jest mnie mniej na stories, czemu się nie pokazuje. czy czuję się dobrze, niektórzy pytają czy przypadkiem już nie urodziłam. Jest mi po prostu ciężko. Sporo spraw na głowie - ostatnio modyfikowaliśmy pokoik. Jest też pewien projekt, nad którym pracuję od paru miesięcy - ale o tym napisze, jak już wszystko będzie gotowe. 

Anita i Adrian dopracowują ostatnie szczegóły na przyjście na świat maleństwa. Jerzyk, ich synek zostanie za niedługo starszym braciszkiem! To pierwsza poważna rola w jego życiu. 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma problem: "Nie mam już sił"! Mamy to rozumieją...

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiedziała na troskliwe pytania fanów spowodowane jej nieobecnością w sieci. Wielu z nich myślało, że jej córeczka przyszła już na świat. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Anita i Adrian wciąż czekają na narodziny córeczki. Kto wie, może lada chwila opublikują pierwsze rodzinne zdjęcie we czworo? :) 

Instagram

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05