Instagram

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała efekty sesji ciążowej. Zapadła już decyzja o wyborze imienia?

Instagram

Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” są jedną z najpopularniejszych par programu. Dzięki udziale w kontrowersyjnym eksperymencie udało im się znaleźć miłość, a teraz czekają na narodziny drugiego dziecka. Para niedługo przed rozwiązaniem zdecydowała się na sesję ciążową i Anita właśnie pochwaliła się na Instagarmie jej efektami. Przy okazji zdradziła też, jak wygląda sytuacja z wyborem imienia dla córeczki!

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wybrali już imię dla córeczki?

Anita opublikowała zdjęcia z sesji ciążowej w mediach społecznościowych i umieściła obszerny post na temat tego, jak się czuje w ostatnim trymestrze ciąży. Zdradziła też, że w ten weekend składają razem z mężem meble i  "czeka pranie, prasowanie, układanie, pakowanie". A to oznacza, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami!

To już ostatnia chwila na uwiecznienie tych chwil kiedy malutka jest w brzuszku👶🏼🤰🏼 nie mogę się doczekać żeby zobaczyć tą kruszynkę, poznać jej temperament, zobaczyć do kogo będzie podobna, czy będzie mieć zachowania takie jak jej braciszek, czy raczej zupełnie inne.. nie mogę się też doczekać tego żeby nie być w ciąży, bo prawie 2 lata non stop w tym stanie już dają się we znaki. - zdradziła Anita na Instagramie. 

Uczestniczka hitowego programu TVN7 wyznała, że nadal nie są pewni, jakie imię dadzą swojej córeczce. Podjęli decyzję modą wśród rodziców i postanowili, że ostateczna wybiorą, kiedy dziewczynka pojawi się na świecie. 

 z imieniem przestaliśmy już walczyć i wierzę że kiedy ją zobaczymy to będziemy po prostu wiedzieć❤️👶🏼 

Pod uroczymi zdjęciami z sesji ciążowej pojawiło się mnóstwo komplementów pod adresem przyszłych rodziców:

Pięknie wygladacie 😍 a sukienka rewelacja

To jest aż nieprawdopodobnie, połączyła Was telewizja a tu takie szczęście, pozdrawiam ❤️

Przepiękna sesja , z każdego zdjęcia bije szczęście miłość i magia 🌷🌷

Anitko Ty w 9 miesiącu wyglądasz kwitnąco. Ja patrząc na Ciebie powiedziałabym, że jesteś w co najwyżej 4 😉

Sami spójrzcie na te zdjęcia!

Zobacz także: Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest zakochana! Zdradziła, jak się poznali

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To już ostatnia chwila na uwiecznienie tych chwil kiedy malutka jest w brzuszku👶🏼🤰🏼 nie mogę się doczekać żeby zobaczyć tą kruszynkę, poznać jej temperament, zobaczyć do kogo będzie podobna, czy będzie mieć zachowania takie jak jej braciszek, czy raczej zupełnie inne.. nie mogę się też doczekać tego żeby nie być w ciąży, bo prawie 2 lata non stop w tym stanie już dają się we znaki. Każda mama wie że ta końcówka dłuży się najbardziej, a 9 miesiąc trwa, trwa i nie chce się kończyć 🙈💣🕚 z imieniem przestaliśmy już walczyć i wierzę że kiedy ją zobaczymy to będziemy po prostu wiedzieć❤️👶🏼 Czekamy i w weekend skręcamy meble. Czeka pranie, prasowanie, układanie, pakowanie 🙈👶🏼🧳 Dziękuję bardzo za piękne rodzinne zdjęcia 📷 takich wspólnych jeszcze nie mielismy @cykbybasik dzięki Tobie przenieśliśmy się do zaczarowanego lasu 🌿🌳🌲 #familyphotography #preagnantphotography #pregnant #familyfirst❤️ #babygirl #9monthspregnant #sun #bohostyle #bohodress #hatlover #forest #marriageatfirstsight #ślubodpierwszegowejrzenia #ciąża #mamarokporoku #czekamynaciebie #love #lato #rodzew2020 #mama #mamaporazdrugi #memories #photographylovers

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Niedawno Anita pochwaliła się, że urodzi dziewczynkę. 

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodzi dziewczynkę

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Dzień Dobry TVN

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Dzień Dobry TVN
East News

 

 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48