Instagram

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali nietypowe rodzinne zdjęcie. To jedno z ostatnich we troje 

Instagram

Anita i Adrian poznali się dzięki udziałowi w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Okazało się, że wygrali miłość niemalże jak na loterii. W finałowym odcinku Anita pięknie podsumowała, że nie są już dla siebie eksperymentem i chcą być już postrzegani jako para. Dziś są szczęśliwymi rodzicami Jerzego, a niedługo urodzi się ich upragniona córeczka! Adrian pochwalił się nietypowym rodzinnym zdjęciem. Tak radośnie spędzają czas we troje, ale już niedługo ich rodzinka się powiększy! 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o wyborze imienia dla córki. Jakie ma typy?

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali nietypowe rodzinne zdjęcie. To jedno z ostatnich we troje 

Anita i Adrian spodziewają się drugiego dziecka. Wymarzona córeczka przyjdzie na świat już niedługo. Tymczasem rodzice i Jerzyk cieszą się z promieni wiosennego słońca i rodzinnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Adrian opublikował nietypowe rodzinne zdjęcie. Sfotografował ich cienie podczas wspólnego spaceru. Już nie możemy doczekać się ich wspólnych zdjęć z córeczką! 

Adrian i Anita uwielbiają aktywnie spędzać czas. Dumny tata przyznał, że wraz z rodziną uwielbiają poznawać nowe miejsca w Polsce. Doceniają rodzimy krajobraz, tym bardziej teraz, kiedy w dobie pandemii nie wszystko jest możliwe.

MEMORIES ➡️➡️➡️ krótko przed wprowadzeniem obostrzeń NOWEJ CODZIENNOŚCI ❌😷🦠❌ Bardzo lubię poznawać nowe i bardzo ciekawe, a przy tym nietypowe miejsca (zwłaszcza w naszym pięknym kraju ). - pisał Adrian na Instagramie

Miło patrzeć na ich szczęście i to piękne uczucie, które rodziło się na oczach widzów! A już w najbliższy piątek dowiemy się, jak potoczyły się losy uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jesteście ciekawi? 

Zobacz także: Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" gubi się w przedporodowym szaleństwie! Zobaczcie, co napisał

Adrian i Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" korzystają z pięknej wiosennej pogody. Niedługo ich rodzinka się powiększy! Spodziewają się córeczki 

Adrian i Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali nietypowe rodzinne zdjęcie
Instagram

Anita i Adrian rzucili się w wir przygotowań do narodzin córeczki, ale zdradzili, że jeszcze nie wybrali imienia dla córeczki. 

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodzi dziewczynkę

 

Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58