Instagram

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali nietypowe rodzinne zdjęcie. To jedno z ostatnich we troje 

Instagram

Anita i Adrian poznali się dzięki udziałowi w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Okazało się, że wygrali miłość niemalże jak na loterii. W finałowym odcinku Anita pięknie podsumowała, że nie są już dla siebie eksperymentem i chcą być już postrzegani jako para. Dziś są szczęśliwymi rodzicami Jerzego, a niedługo urodzi się ich upragniona córeczka! Adrian pochwalił się nietypowym rodzinnym zdjęciem. Tak radośnie spędzają czas we troje, ale już niedługo ich rodzinka się powiększy! 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o wyborze imienia dla córki. Jakie ma typy?

Planujesz wywołać swoje rodzinne zdjęcia i utworzyć album ze wspomnieniami? Wykorzystaj Empik Foto kod rabatowy i skorzystaj z atrakcyjnych cen!

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali nietypowe rodzinne zdjęcie. To jedno z ostatnich we troje 

Anita i Adrian spodziewają się drugiego dziecka. Wymarzona córeczka przyjdzie na świat już niedługo. Tymczasem rodzice i Jerzyk cieszą się z promieni wiosennego słońca i rodzinnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Adrian opublikował nietypowe rodzinne zdjęcie. Sfotografował ich cienie podczas wspólnego spaceru. Już nie możemy doczekać się ich wspólnych zdjęć z córeczką! 

Adrian i Anita uwielbiają aktywnie spędzać czas. Dumny tata przyznał, że wraz z rodziną uwielbiają poznawać nowe miejsca w Polsce. Doceniają rodzimy krajobraz, tym bardziej teraz, kiedy w dobie pandemii nie wszystko jest możliwe.

MEMORIES ➡️➡️➡️ krótko przed wprowadzeniem obostrzeń NOWEJ CODZIENNOŚCI ❌😷🦠❌ Bardzo lubię poznawać nowe i bardzo ciekawe, a przy tym nietypowe miejsca (zwłaszcza w naszym pięknym kraju ). - pisał Adrian na Instagramie

Miło patrzeć na ich szczęście i to piękne uczucie, które rodziło się na oczach widzów! A już w najbliższy piątek dowiemy się, jak potoczyły się losy uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jesteście ciekawi? 

Zobacz także: Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" gubi się w przedporodowym szaleństwie! Zobaczcie, co napisał

Adrian i Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" korzystają z pięknej wiosennej pogody. Niedługo ich rodzinka się powiększy! Spodziewają się córeczki 

Adrian i Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali nietypowe rodzinne zdjęcie
Instagram

Anita i Adrian rzucili się w wir przygotowań do narodzin córeczki, ale zdradzili, że jeszcze nie wybrali imienia dla córeczki. 

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodzi dziewczynkę

 

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08