Anna Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 11 kg
Facebook

Ania ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 11 kg jednak znowu ma problemy z sylwetką. Jak wygląda teraz?

Anna Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 11 kg
Facebook

Ania Wróbel to uczestniczka drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W zeszłym roku pochwaliła się spektakularną metamorfozą. Udało jej się zrzucić aż 11 kg, jednak nie udało jej się utrzymać wagi, co zdradziła w nowym wpisie. Uczestniczka ślubnego show nie poddaje się jednak w walce o idealną sylwetkę!

Zobacz także: Jak potoczyło się życie uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Przemek nadal imprezuje, a Jacek... spore zaskoczenie

Ania Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 11 kg

Ania Wróbel to uczestniczka drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jednak nie znalazła miłości w programie. Po zakończeniu show jej związek z Grzegorzem się rozpadł, a ona sama poinformowała, że czekają na rozwód. Niedługo po tym, Ania związała się z kimś innym. W zeszłe lato pochwaliła się również metamorfozą. Udało jej się schudnąć aż 11 kg! 
Jednak powrót do złych nawyków żywieniowych spowodował, że znów pojawiły się dodatkowe kilogramy. Ania postanowiła jednak ponownie zawalczyć o swoją sylwetkę i stara się nie załamywać chwilowymi niepowodzeniami: 

Jak dobrze wiecie, rok temu przeszłam sporą metamorfozę i udało mi się schudnąć 11 kg :) (...) Jednak zima nigdy nie była dla mnie łaskawym okresem... Brak słońca oraz duży natłok pracy spowodował nieregularność posiłków oraz jedzenie "na szybko". Wszystko to dodało mi ponownie kilka kilogramów i spowodowało również problemy zdrowotne... Postanowiłam ponownie zgłosić się do revitadiet i poprosić o pomoc 🙏 Dopiero tydzień jestem na diecie, a już widać efekty 😀 I pamiętajcie, dieta nie oznacza, że je się mniej. Jem zdecydowanie więcej! 😁😁

Do wpisu załączyła także aktualne zdjęcie. Czy faktycznie widać po niej nadprogramowe kilogramy? 

Zobacz także: Jak dobrze znasz Oliwię i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? QUIZ

Ania Wróbel ma efekt jojo. W zeszłym roku udało jej się schudnąć aż 11 kg. Dziś ponownie postanowiła zawalczyć o swoją sylwetkę. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Wróbel (@aniawrobel)

W zeszłe lato Ania pochwaliła się szokującą metamorfozą. 

Anna Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 11 kg
Instagram

 

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08