Ania Wendzikowska na wakacjach Ania Wendzikowska z partnerem na wakacjach Ania Wendzikowska z partnerem na wakacjach Ania Wendzikowska z partnerem na wakacjach
Ania Wendzikowska na wakacjach
Miło popatrzeć
1/4
Ania Wendzikowska na wakacjach

 

Co Wam się kojarzy z wakacjami i stacją TVN? Nam Ania Wendzikowska :) Dziennikarka baaaardzo często podróżuje, zwiedziła już niemal cały świat. Teraz gwiazda odpoczywa wraz z bliskimi we Francji - zwiedziła m.in. Marsylię. Na Instagramie pokazała parę fotek z tego wyjazdu, przy czym największym zainteresowaniem cieszy się ta, gdzie widać coraz większy brzuszek prezenterki! Ania spodziewa się bowiem drugiej córeczki, a poród już niedługo! 

 

Zobaczcie zdjęcia z wakacji Anny Wendzikowskiej i jej bliskich!

 

Zobacz: Bardzo odważny dekolt odciągał uwagę od rosnącego brzuszka! Suknia Anny Wendzikowskiej sporo odsłoniła!

 

 

2/4
Ania Wendzikowska z partnerem na wakacjach

 

O swojej ciąży Ania poinformowała fanów pod koniec czerwca:

Nie ma już co się samej oszukiwać, że może nie widać 🙈 będzie nas więcej! Kochani, dziękuję za wszystkie gratulacje, życzenia powodzenia i słowa wsparcia. To wiele dla mnie znaczy. Jestem naprawdę szczęśliwa! Dostałam też trochę niemiłych wiadomości, o tym jak to ukrywam brzuch, żeby wszystkich zmylić.. Kochane, brzuch żyje własnym życiem, kto był w ciąży ten wie. Jednego dnia jest większy, kolejnego może go nie być. To jest szczególny czas, w którym trochę chcę się mieć tę wiedzę tylko dla siebie. - pisała.

 

Zobacz: Etapy ciąży: jak przebiega ciąża

 

Ojcem dziecka jest partner Ani, Jan Bazyl, który oczywiście jest z Wendzikowską na wakacjach.

3/4
Ania Wendzikowska z partnerem na wakacjach

 

Słynnej mamie towarzyszy oczywiście córeczka, Kornelia! Dziewczynka na pewno nie może doczekać się siostrzyczki :) 

 

Zobacz: POJEDYNEK: Nadal nie wierzysz w szyk aksamitu? Te stylizacje Barbary Kurdej-Szatan i Anny Wendzikowskiej sprawią, że zmienisz zdanie! Która lepsza?

 

4/4
Ania Wendzikowska z partnerem na wakacjach

 

Kornela świetnie dogaduje się z Janem, nowym partnerem Ani. Są ze sobą już ponad 2 lata:

 

Świetnie mi się z nim rozmawia. Najfajniejsze w związku jest to, kiedy musisz się spotkać sama ze sobą, gdy partner daje ci różnego rodzaju wyzwania, również takie z zakresu rozwoju osobistego. Nagle zaczynasz dostrzegać jakąś swoją zaletę, o której nie miałaś  w ogóle pojęcia, albo coś, nad czym warto popracować. Nie zawsze byłam w takich związkach, które rozwijały. Bardzo dużo rozmawiamy, interesuje mnie temat relacji międzyludzkich, dużo o tym czytam… - mówiła o nim jakiś czas temu w "Gali". 

 

Zobacz: Mieszkanie Anny Wendzikowskiej robi wrażenie! Gwiazda może pochwalić się pięknymi wnętrzami